Podzimní RETREAT ve SVATÉ MÁŘÍ s Dagmar Volfovou 27.10.-30.10.2022

27. 10. 2022  17:00 - 30. 10. 2022  14:00
Dvůr Svatá Máří


Pořádá: Dagmar Volfová
Kontaktní osoba: Dagmar Volfová
E-mail: dasa@simhayoga.cz
Místo konání: Dvůr Svatá Máří

Další informace: https://simhayoga.cz/vikendove-seminare/

Podzimní retreat ve Svaté Máří

27.10. – 30.10. 2022

Duševní lázně a strom života
čas podzimní regenerace a návrat k sobě


 

Prodloužený víkend od čtvrtečního odpoledne (v pátek je státní svátek)

do neděle na nádherném místě v srdci přírody v Pošumaví

 

Dvůr Svatá Máří (u Vimperka)

Pří-jemný čas spočinutí pro hluboké vyživení sebe sama a napojení na své zdroje, kořeny a vnitřní sílu

Celistvost a sebepřijetí

Duševní lázně, strom života a laskavé usazení ve vlastním těle. To jsou témata, která nás povedou skrze praxi velmi jemné jógové terapie, tantrické hatha jógy a kontinuum movement

 

V magické krajině Pošumaví v krásném novém retreat centru Dvůr Svatá Máří vede Dagmar Volfová 

 

Snížená cena kurzovného při včasném přihlášení

 

více info a přihlášení: https://simhayoga.cz/vikendove-seminare/

….

Duševní lázně, strom života a laskavé usazení ve vlastním těle. To jsou témata, která nás povedou skrze praxi velmi jemné jógové terapie, tantrické hatha jógy a kontinuum movement. 

Tento víkend je čas pro vyživení sebe sama a svých zdrojů.   Až skrze přijímání své matérie, těla a původu jsme celiství a můžeme růst. V esenci jde o přijetí své existence na Zemi a přijetí svého těla. Teď a tady. Toho co je, tak jak to je. Ne náhodou jsme vybrali toto téma v čase státního svátku vzniku naší republiky. Často jsme ale propojeni s mnoha místy i zeměmi, naše kořeny i cesty duše mohou být doslova mezinárodní. K celistvosti vede tedy i přijetí svého původu, svých kořenů a toho, odkud jsme vzešli. Ze silných kořenů rosteme. Jen skrze propojení se zemí a kořeny může koruna našeho stormu života dosahovat až do nebeských výšek.

 

 

Co vás na retreatu čeká?

Praxe jemné jógy 2-3x denně: synergie tantrické hatha jógy a kontinuum movement. Navíc zpěv manter s harmoniem, kakaový rituál a jemná večerní meditace Tandava či jóga nidra.

Dále si v rámci otužování můžete užít koupání v novém zahradním jezírku a biotopu, objednat si bylinkovou saunu, která je přímo v areálu, projít se na rozlehlých pozemcích, seznámit se zvířecími obyvateli… A třeba i vyrazit na výlet po Šumavě, do Boubínského pralesa aj.

Pobyt je vhodný pro ženy, muže i páry.

 Jak probíhá společná praxe?

Ráno před snídaní a odpoledne před večeří v rozsahu 60-120 min (ráno kratší, odpoledne delší). V pátek ještě navíc meditativní praxe před obědem a v sobotu večerní Tandava.

 

 

Praxe je vedená jemně s ohedem na všechny přítomné.

 

Tantrická hatha jóga je jemná praxe s prvky jógové terapie.  Vychází z principů energetiky čaker. Nemusíte se ale obávat žádné velké ezoteriky. Jde především o uvolnění proudění energie v těle skrze jemný meditativní pohyb a nepříliš náročné asány (jógové pozice). Být přítomní sami se sebou ve svém těle. V jednoduchosti je krása i síla.

 

Kromě jemné jógové terapie, čakrové jógy a oblíbených pozdravů slunce se zpíváním manter, si užijete i kontinuum movement, tj praxi tekutinového těla – opět jde o jemný pohyb, který uvolňuje, navrací nás k sobě, učí nás vnímání svých potřeb a napojení na moudrost vlastního těla. Důvěra v sebe sama a svou bio-inteligenci. Tím přináší i léčivé účinky na naše tělo i psýché.

Praxe zahrnuje i uvolňování hlubokého bederního svalu psoas – svalu duše, čímž pomáhá i od bolestí zad a dalších obtíží.   

 

 

Těšít se tedy můžete na pří-jemný čas spočinutí pro hluboké vyživení sebe sama a napojení na své zdroje, kořeny a vnitřní sílu.

 

 

 

Kurzovné: 2.900 Kč „early bird“ při příhlášení do 30.6.2022

(poté je kurzovné 3.300 Kč)

Ubytování a strava se hradí zvlášť v hotovosti na místě a činí dohromady 3550 Kč za 4 dny pobytu (3 noci)

Termín: 27.10. – 30.10. 2022

Začínáme ve čtvrtek v 17h společnou praxí pro naladění a pak večeří,  končíme v neděli pozdnějším obědem.

místo: Dvůr Svatá Máří (u Vimperka)

 

Více info viz víkendové semináře

 

PŘIHLÁŠENÍ přes krátký formulář zde