BLESKOVĚ

On-line chat

Víte, jak přistoupit k videím JÓGA VIRTUAL v rámci předplatného?

Víte, jak čeprat zdarma videa Jóga Virtuál v rámci vašeho členství? Ptejte se a poradíme vám. Využijte své předplatné naplno, stejně jako uplatněte v Jóga Marketu slevu 10% na nákup pomůcek na jógu.

Yoga Spring Challenge

V @YogaSpringChallenge jde více o radost a možnost „to“ dělat, užívat si, že můžeme, prožít to než o dokonalou pozici. Pozice - ásana je stejně vždy individuální a osobitá. Já bych rád pobídnul a rozproudil volnost a vlastní vyjádření každé z pozic, které budu 21 dnů postovat na svůj instagramový profil vaclavkrejcik, ale i na profil jogadnes. Je možné, že jedna pozice bude v druhém profilu v jiném prostředí nebo jiné variantě. Prostě bude paráda to zkoušet, dělat to. Některé ásany doprovodím v InstaStories videem nebo fotokoláží.
A tak ...už se chystáte? Pozvěte i své přatele, ať si to společně užijeme.

Máte-li dotazy, pište a vše zodpovíme. 

redakce Jóga Dnes a Václav Krejčík 

Jóga pro začátečníky - kurz

Ptejte se instruktora jógy, Václava Krejčíka, na to, jak začít s jógou, proč absolvovat on-line kurz jógy pro začátečníky na www.jogavirtual.cz.  Již od 12.1. s jeho vedením... na dotazy bude odpovídat průběžně, ne však ihned. 

Více o kurzu zde

Kontroverzně ve výživě

O výživě se hovoří v současné době mnoho. Zajímá-li vás vědecký pohled bez přikrášlování, přijdťe na on-line chat 20.10. od 10 do 11 hodin, kde s naší autorkou článků o výživě Michaelou Bebovou, můžete komunikovat. 

Své dotazy můžete pokládat již nyní. Odpovězeny budou 20.10. mezi 10-11 hodinou. 

Těšíme se na vaše dotazy. 

redakce JÓGA DNES

Jóga a zdravá záda

Záda bolí kdekoho. Najít člověka bez bolestí je v současné době těžké. Jóga Virtual připravila on-line jógový kurz s instruktory jógy Václavem Krejčíkem a Jakubem Šambergerem - Jóga pro zdravá záda, který začne 22.9. a bude mít 10 dílů od 15 do 30 minut.

Právě Václav Krejčík bude prvním hostem JÓGA DNES CHATU 20.9. od 10 hodin. Dotazy můžete pokládat již nyní. Jejich odpovědi čekejte 22.9. 

Kurz bude pro předplatitele JÓGA DNES zdarma. Cena: 359,-Kč. 

 

Další on-line chat: 20.10 čtvrtek - od 10 do 11 hodin, Mgr. Michaela Bebová

Název: Kontroverze ve výživě - kde je pravda?