Aktuální číslo 27. 02. 2024 PDF Tisk

Nové vydání Jóga Dnes plné inspirace nejenom ve SVĚTĚ JÓGY

Hlavní téma tohoto čísla je "Obnovte spojení se svým tělem, myslí i duší", které vás provede technikami a pozicemi, které napomáhají k sebepoznání a zdraví. Vychází 5.3.2024

Nové vydání Jóga Dnes plné inspirace nejenom ve SVĚTĚ JÓGY

Jaro je časem obnovy a nových začátků, a březnové vydání Jóga Dnes je připraveno vás inspirovat a provést vaším cestou k harmonii těla, mysli a duše! Podívejte se na naše čerstvé vydání plné tipů a postupů, které vám pomohou najít radost a rovnováhu prostřednictvím jógy, pohybu a dechu. 

Inspirativní rozhovor s herečkou Lucií Benešovou a tipy na jógová dobrodružství v Česku, Švédsku nemohou v časopisu chybět.

V JD PLÁNU objevíte tajemství dechu a jeho sílu, spolu s praktickými tipy pro správné dýchání a jeho využití pro zlepšení celkového blahobytu.

Ve zdraví se budeme zabývat tématy jako je roztroušená skleróza ve světě jógy, zdravá chůze, moudrosti přírody pro březen a duben, jarní bylinky a zdravé recepty.

A co vás čeká v cvičení? Sestavy jako "detox a flow", "jarní jóga", pozice stromu či rozbor pozice želvy vám pomohou probudit vaši jarní energii a posílit vaši vitalitu.

Nechte se unést jarním vydáním Jóga Dnes a objevte cestu k celkovému blahu a radosti!

-jd-

pro klidné čtení si objednejte předplatné:

Objednat předplatné