Jóga Dnes Konference 2024: Emoce, ztišení a přátelství - jóga v Martinickém paláci

Jóga Dnes oznamuje konání své prestižní konference, která se uskuteční dne 19. října 2024 v Martinickém paláci v Praze. Do 31.5. lze využít speciální Early bird cenu pro účast na jógové konferenci 2024. 

Májová jógová výzva “ať láská září” na Instagramu od 5.5.

Přidejte se k nám a tvořte pozitivní energii, nakažte každého okolo vás laskavostí, milostí, radostí. Pusťte svou záři kamkoliv chcete. Dovolte si vše, co chcete. Milujte kohokoliv chcete, je-li vaše srdce otevřené. Pojďte s námi do májové jógové výzvy, která začíná již v neděli 5.5.  - na Instagramu @jogadnes 

Květnové vydání časopisu JÓGA DNES s tématem JÓGA, LÁSKA A SEXUALITA 

Osvěžte svůj život a jógovou praxi, pronikněte do ní hlouběji a inspirujte se novým vydáním časopisu Jóga Dnes! 7. května na vás čeká exkluzivní obsah, který souvisí s nadcházejícím láskyplným májem.

Good Day is a Yoga Day v Lobkowiczkém paláci 20.4. - poslední volná místa

Otevřeme pro vás dveře paláce, kde si budete moci okusit SVĚT JÓGY, který právě přichází. Naleznete dynamiku vibrující powerjógy s podporou hudby, dechovou i pohybovou symfonii a zažijete sílu vašeho hlasu (vnitřní/ vnější), když zvuk rozezní celý Císařský sál. Tento jedinečný zážitek sebe sama v hluboké historii stěn Lobkowiczkého paláce nabije “baterky” každého, kdo přijde.

Objednejte si předplatné JÓGA DNES. Nyní se 2 dárky!

Získejte pravidelnou dávku inspirace ze světa jógy a zdravého životního stylu. V každém čísle časopisu JÓGA DNES najdete nové jógové sestavy, tipy na meditace a práci s myslí, vztahy a psychologii, filozofii, recepty a rozhovory se zajímavými osobnostmi.

Ani ta nejsilnější sekta nedokáže zničit touhu člověka po osobní svobodě

Tímto článkem bychom vás rádi pozvali k poslechu další epizody podcastu Jóga on Air. Naším hostem byl tentokrát Dušan Štraus – výtvarník, fotograf a podnikatel, který strávil více než 23 let v sektě Srí Chinmoye.

Nové vydání Jóga Dnes plné inspirace nejenom ve SVĚTĚ JÓGY

Hlavní téma tohoto čísla je "Obnovte spojení se svým tělem, myslí i duší", které vás provede technikami a pozicemi, které napomáhají k sebepoznání a zdraví. Vychází 5.3.2024

Pozvánka na seminář: působení jógové terapie na orgánové soustavy

Chcete vědět, jak působí jógové pozice, dech, techniky na jednotlivé orgánové soustavy? Seminář pomůže hlubšímu porozumění funkci lidského těla a především, jak ho pozitivně ovlivnit vědomým pohybem, dechem, což následně může vést k hlubšímu vhledu do vlastního života.

Lektorka: Karolína Idris Štraus

Pozvánka na víkend: jóga, breathwork, jóga nidra v Mariánkách

16.-18.2.2024 - hotel Butterfly Marináské lázně a víkend zaměřený na relaxaci, sílu dechu a dech v pohybu, jógu a odpočinek s Václavem Krejčíkem a Jakubem Šambergerem.

Nová epizoda JD on AIR: astrologie není křišťálová koule

Příjemné vysvětlení, jak funguje astrologie, jaká vibrační pole nás obklopují a jakou vazbu mají k člověkovi - tedy také vibračnímu poli. Jak se energie navzájem ovlivňují, prostupují a tvoří v rámci tranzitů individuální cestu, to vše v nové epizodě podcastu Jóga Dnes on AIR s Martinou Kabalou.