Předplatné Jóga DNES 2017

Pro prvních 200 nových a prodlužujících předplatitelů na 12 čísel (2 roky) z ČR a SR přinášíme dárek:

CD Objevte svou sílu

Akce platí od 2.1.2018 do vyčerpání zásob.

Dárky jsou zasílány nezávisle na výtisku JD a to do 4 týdnů po úhradě předplatného.

990x150 předplatné květen červen 2017

Předplatné Jóga Dnes 6 čísel

395 Kč


Jóga Dnes


Předplatné Jóga Dnes 12 čísel

790 Kč


Jóga Dnes


Předplatné pro Slovensko
Objednat na press.sk

Elektronické předplatné
Objednat na alza.cz
Informace k předplatnému
  • 6 čísel (1 ROK): 395 Kč
  • 12 čísel (2 ROKY): 790 Kč

Cena řádného čísla JÓGA DNES je:

ČR: 79 Kč (od 1.1.2016)

SR: 4 EUR

 

Doplňující informace pro předplatitele

Jak prodloužit předplatné?

1) Pokud již nemáte aktivní předplatné, tak vám měsíc předem, než vyjde nové číslo JÓGA DNES, přijde informační email, prostřednictvým kterého si můžete své předplatné prodloužit. Stačí se řídit pokyny emailu a zaplatit s příslušným VS.

2) Předplatné si můžete sami prodloužit prostřednictvím svého CHYTRÉHO ÚČTU - stačí se přihlásit na stránkách jogadnes.cz a vstoupit.

3) Kontaktujte nás na emailu predplatne@jogadnes.cz a my s vámi prodloužení vyřešíme.

Pokud předplatné navazujete, není nutné vytvářet novou objednávku, stačí plynule prodloužit stávající.

Pokud neuhradíte objednávku předplatného do 14 dnů, vaše objednávka se automaticky stornuje. Neplaťte prosím objednávku starší více než 14 dní, raději kontaktujte naší redakci na emailu predplatne@jogadnes.cz, kde s vámi problém vyřešíme.

Předplatné časopisu je možné i v elektronické formě pro iPady, iPhony, PC, tablety prostřednictvím ALZA MEDIA. Zdarma verzi ke stažení naleznete na Apple Store. 

 

Harmonogram Jóga DNES na rok 2018 (data oficiálního vydání čísla)

  • Leden/únor 3.1.
  • Březen/duben 1.3.
  • Květen/červen 2.5.
  • Červenec/srpen 25.6.
  • Září/říjen 3.9.
  • Listopad/prosinec 1.11.

 

DOPOSÍLKY: Vždy po řádném termínu vydání a následném objednání předplatného dochází k doposílkám pozdějších objednávek. Doposílky probíhají po vydání čísla vždy zpětně za předchozí týden a to každé pondělí. K doručení časopisu dochází během středy až pátka příslušného týdne.

SLUŽBY: JÓGA VIRTUAL je pro předplatitele zdarma. JÓGA VIRTUAL A KLUB se stávají aktivní až k datu řádného vydání JÓGA DNES, od kterého máte objednané předplatné.

Pokud je předplatné objednáno po řádném vydání (máte předplatné od tohoto čísla), JÓGA VIRTUAL A KLUB se vám stávají aktivní po spárování platby. O spárování platby jste automaticky informováni e-mailem. 

V případě platby platební kartou se tak stává zpravidla hned. V případě platby prostřednictvím převodu z účtu do 3 pracovních dnů. 

  • Aktivace Jóga Virtual pro předplatitele ALZA MEDIA: Předplatitel se zaregistruje na jogadnes.cz a posléze zašle fakturu spolu s žádostí o aktivaci Jóga Virtual na email virtual@jogadnes.cz. JV mu bude zpřístupněna dle předplatného.

DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT: Dárkový certifikát vám rádi vystavíme a zašleme poštou na adresu vaší nebo obdarovaného. Stačí když do poznámky objednávky předplatného jasně uvedete "příjemce certifikátu" a na jakou adresu má být certifikát zaslán. Vystavení vám potvrdíme emailem. Certifikáty zasíláme s dárkovou obálkou, obyčejně.

  • Aktivace Jóga Virtual obdarovanému: Obdarovaný, který má zájem o aktivaci Jóga Virtual na svůj vlastní email, se zaregistruje na stránkách jogadnes.cz a poté kontaktuje naší redakci na emailu virtual@jogadnes.cz s žádostí o aktivaci JV na svůj email. Uvede jméno plátce či číslo certifikátu a Jóga Virtual mu bude dle předplatného zpřístupněna.

REKLAMACE:

Reklamace tištěné verze se provádí na těchto kontaktech:

ČR: predplatne@jogadnes.cz
SR: predplatne@press.sk

V případě oprávněné reklamace bude předplatiteli doručen dodatečně ještě jeden výtisk časopisu nebo mu bude zpřístupněno příslušné vydání v elektronické verzi, a to v nejbližším možném termínu.

Změna kontaktního emailu a doručovací adresy:
Email i doručovací adresa předplatitele LZE změnit prostřednictvím vašeho chytrého účtu s okamžitou platností. Tyto změny již není nutné hlásit redakci.

990x150 předplatné květen červen 2017

Jóga Dnes Konference
Energy Studio jd
JógaMarket