BLESKOVĚ

Předplatné Jóga DNES

Pořiďte si předplatné JÓGA DNES a zajistěte si pravidelnou dávku inspirace

Zajímá vás zdravý životní styl, jóga, meditace a práce s myslí? Objednejte si časopis JÓGA DNES až k vám do schránky. Nyní navíc k předplatnému získáte také přístup do videotéky Jóga Virtual. Kromě zajímavého čtení si tak budete moci užít i lekce jógy či meditace v pohodlí svého domova.

Česká republika

Jóga Dnes
6 čísel
6 čísel Jóga Dnes
časopis do schránky
přístup do videotéky Jóga Virtual BASIC


doručení pouze po ČR

654 Kč


Speciální marketingová akce

Slovensko

Jóga Dnes
SLOVENSKO
pro slovenské předplatitele
časopis do schránky
přístup do videotéky Jóga Virtual BASICZahraničí

Jóga Dnes Zahraničí
6 čísel
6 čísel Jóga Dnes
časopis do schránky
přístup do videotéky Jóga Virtual BASIC
poštovné a balné


1 420 Kč
zasílání po EU
1 500 Kč
Evropa mimo EU
1 800 Kč
Zámoří


Elektronické předplatné

Jóga Dnes
ELEKTRONICKY
elektronické předplatné
online přístup v aplikaci
přístup do videotéky Jóga Virtual BASIC

Informace k předplatnému

 

 

Jóga Dnes PŘEDPLATNÉ

  • Cena předplatného 6 vydání Jóga DNES (dvouměsíčník) CZ: 654 Kč 
  • Cena předplatného 6 vydání Jóga Dnes (dvouměsíčník) SK: 33Euro

Vužijte výhody předplatného: doručení na místo určení a čerpání jógových videí Jóga Virtual zdarma pro předplatitele Jóga Dnes.

 

JÓGA DNES - CENA JEDNOTLIVÝCH VYDÁNÍ 

Cena řádného čísla JÓGA DNES:

  • ČR - JD: 109,-Kč
  • SR - JD: 5,50 Euro

 

 

Doplňující informace pro předplatitele

Jak prodloužit předplatné?

1) Pokud již nemáte aktivní předplatné, vyčkejte, než vám přijde výzva k úhradě navazujícího předplatného na váš email, prostřednictvým které si můžete své předplatné prodloužit. Stačí se řídit pokyny emailu a zaplatit s příslušným VS. Splatnost výzvy je 14 dní.

2) Předplatné si můžete sami prodloužit prostřednictvím svého CHYTRÉHO ÚČTU – stačí se přihlásit na stránkách jogadnes.cz, vstoupit do svého účtu a podle potřeby proloužit.

3) Potřebujete-li poradit, kontaktujte nás na emailu predplatne@jogadnes.cz a my s vámi vše vyřešíme. Odpovídáme do dvou pracovních dnů. 

 

Upozornění:

Pokud předplatné navazujete, není nutné vytvářet novou objednávku, stačí plynule prodloužit stávající! Předejdete tak případnému překrytí objednávek.

 

Pokud neuhradíte objednávku předplatného do 14 dnů, vaše objednávka se automaticky stornuje. Neplaťte prosím objednávku starší více než 14 dní, raději kontaktujte naší redakci na emailu predplatne@jogadnes.cz, kde s vámi problém vyřešíme.

 

Elektronické PŘEDPLATNÉ JÓGA DNES a elektronický archiv JÓGA DNES

Předplatné časopisu je možné i v elektronické formě pro iPady, iPhony, PC, tablety DIGIPORT.CZ

 

Harmonogram JÓGA DNES 

JÓGA DNES 2024

  • JD 1/ 2023 4.1.2024
  • JD 3/2023 5.3.2024
  • JD 5/2023 2.5.2024
  • JD 7/2023 25.6.2024
  • JD 9/2023 3.9.2024
  • JD 11/2022 5.11.2024

 

 

Objednávky po řádném termínu vydání

DOPOSÍLKY: Vždy po řádném termínu vydání (export) a následném objednání předplatného dochází k doposílkám pozdějších objednávek. Doposílky probíhají po vydání čísla vždy zpětně a to každý týden.

Kde mohu objednat starší vydání Jóga DNES a Jóga DNES Speciál?

Na e-shopu Jóga Market

 

 

SLUŽBY

Marketingová akce – balíček videí JV BASIC zdarma pro předplatitele

Pro předplatitele je v rámci marketingové akce zdarma balíček Jóga Virtual BASIC (od 23.4.2018), se kterým můžete cvičit 3krát v měsíci novou jógovou praxi. Nedojte-li k vyčerpání 3 nových videí v daném měsíci, videa se nepřevádějí do dalšího měsíce. Otevřete-li řádné video v daném měsíci, video se dostává do archívu a je k němu přístup po dobu platnosti předplatného. V archvíku je množství jógovým videím, ke kterým má předplatitel přístup, stejně jako ke 2 on-line kurzům dle výběru. On-line kurzy lze objednat pouze jednou v rámci předplatného. Při prodloužení objednávky nelze v rámci prodloužení čerpat další on-line kurzy. 

Marketingová akce se řídi pravidly a může být kdykoliv odvolána. 

 

Bonus k předplatnému: Jóga Virtual TV - videa pro každý den, kdykoliv a kdekoliv

Má-li čtenář zájem rozšířit svůj základní JV BASIC balíček, může se upgradovat k tarifu All Inclusive, ve kterém čerpá neomezená nová videa každý měsíc, neomezený přístup k on-line kurzům a také si může stáhnout k využívání 2 DVD videa a učit se dle 2 výukových workshopů jógy – to vše za doplatek 590 Kč.

Pokud je předplatné objednáno PO řádném vydání (máte předplatné od tohoto čísla), JÓGA VIRTUAL A KLUB se vám stávají aktivní po spárování platby. O spárování platby jste automaticky informováni e-mailem. 

V případě platby platební kartou se tak stává zpravidla hned - dle oficiálního termíny vydání JD. V případě platby prostřednictvím převodu z účtu do 3 pracovních dnů. 

 

 

Aktivace Jóga Virtual pro elektronické předplatné a Slovensko

Aktivace Jóga Virtual BASIC pro předplatitele DIGIPORT.CZ: Předplatitel se zaregistruje na jogadnes.cz a posléze zašle fakturu spolu s žádostí o aktivaci Jóga Virtual na email virtual@jogadnes.cz. JV mu bude zpřístupněna dle předplatného.

Aktivace Jóga Virtual BASIC obdarovanému: Obdarovaný, který má zájem o aktivaci Jóga Virtual na svůj vlastní email, se zaregistruje na stránkách jogadnes.cz a poté kontaktuje naší redakci na emailu virtual@jogadnes.cz s žádostí o aktivaci JV na svůj email. Uvede jméno plátce či číslo certifikátu a Jóga Virtual mu bude dle předplatného zpřístupněna.

Aktivace Jóga Virtual BASIC pro Slovensko: Předplatitel přes Magnetpress, který má zájem o aktivaci Jóga Virtual na svůj email, se zaregistruje na stránkách jogadnes.cz a poté kontaktuje naší redakci na emailu virtual@jogadnes.cz s žádostí o aktivaci JV na svůj email a zároveň zašle zálohovou fakturu s uvedeným předplatným. 

 

 

Jóga DNES na Slovensku

Jóga DNES je distribuována jen přes společnost Magnet Press Slovakia www.press.sk: Jóga DNES jako předplatné

Časopis Jóga Dnes je také distribuován na volný trh Slovenska. 

 


Reklamace

Reklamace tištěné verze se provádí na těchto kontaktech:

ČR: predplatne@jogadnes.cz
SR: predplatne@press.sk

V případě oprávněné reklamace bude předplatiteli doručen dodatečně ještě jeden výtisk časopisu nebo mu bude zpřístupněno příslušné vydání v elektronické verzi, a to v nejbližším možném termínu.

Změna kontaktního emailu a doručovací adresy:
Email i doručovací adresa předplatitele LZE změnit prostřednictvím vašeho chytrého účtu s okamžitou platností. Tyto změny již není nutné hlásit redakci.