Předplatné Jóga DNES a JD Speciál 2018/2019

K předplatnému na 12 čísel (2 roky) získáváte nyní dárky: Diář na rok 2019 Žijte jógu + Weleda pleťový mandlový krém.

Akce platí od 1. 11. 2018 do vyčerpání zásob. Dárky jsou rozesílány doporučeně a to do 6 týdnů po úhradě.

990x150 listopad prosinec 2018  

Česká republika

Jóga Dnes
6 čísel
6 čísel Jóga Dnes
1 číslo zdarma
časopis do schránky
přístup do videotéky Jóga Virtual BASIC

doručení pouze po ČR

395 Kč

Jóga Dnes
12 čísel
12 čísel Jóga Dnes
2 čísla zdarma
časopis do schránky
přístup do videotéky Jóga Virtual BASIC

doručení pouze po ČR

790 KčJóga Dnes
SPECIÁL
3 čísla Jóga Dnes SPECIÁL
časopis do schránky

doručení pouze po ČR
207 KčSlovensko a elektronické předplatné

Jóga Dnes
SLOVENSKO
pro slovenské předplatitele
časopis do schránky
přístup do videotéky Jóga Virtual BASICJóga Dnes
ELEKTRONICKY
elektronické předplatné
online přístup v aplikaci
přístup do videotéky Jóga Virtual BASIC
Informace k předplatnému
 • 6 čísel Jóga DNES (1 ROK): 395 Kč
 • 12 čísel Jóga DNES (2 ROKY): 790 Kč
 • 3 čísla Jóga DNES Speciál: 207 Kč

Cena řádného čísla JÓGA DNES a Jóga DNES Speciál je:

ČR: 79 Kč (od 1. 1. 2016)

SR: 4 EUR

 

Doplňující informace pro předplatitele

Jak prodloužit předplatné?

1) Pokud již nemáte aktivní předplatné, vyčkejte, než vám přijde výzva k úhradě navazujícího předplatného na váš email, prostřednictvým které si můžete své předplatné prodloužit. Stačí se řídit pokyny emailu a zaplatit s příslušným VS. Splatnost výzvy je 14 dní.

2) Předplatné si můžete sami prodloužit prostřednictvím svého CHYTRÉHO ÚČTU – stačí se přihlásit na stránkách jogadnes.cz, vstoupit do svého účtu a podle potřeby proloužit.

3) Kontaktujte nás na emailu predplatne@jogadnes.cz a my s vámi prodloužení vyřešíme.

Upozornění: Pokud předplatné navazujete, není nutné vytvářet novou objednávku, stačí plynule prodloužit stávající! Předejdete tak případnému překrytí objednávek.

Pokud neuhradíte objednávku předplatného do 14 dnů, vaše objednávka se automaticky stornuje. Neplaťte prosím objednávku starší více než 14 dní, raději kontaktujte naší redakci na emailu predplatne@jogadnes.cz, kde s vámi problém vyřešíme.

Předplatné časopisu je možné i v elektronické formě pro iPady, iPhony, PC, tablety prostřednictvím ALZA MEDIA

Harmonogram Jóga DNES a Jóga DNES Speciál na rok 2018 (data oficiálního vydání čísla)

 • Leden/únor 3.1.
 • Březen/duben 1.3.
 • Květen/červen 2.5.
 • Červenec/srpen 25.6.
 • Září/říjen 3.9.
 • Jóga DNES Speciál 1.10.
 • Listopad/prosinec 1.11.

Jóga DNES Speciál vychází 3x do roka – v únoru, dubnu a říjnu. Speciál lze předplatit za zvýhodněnou cenu 207 Kč za 3 výtisky.

DOPOSÍLKY: Vždy po řádném termínu vydání a následném objednání předplatného dochází k doposílkám pozdějších objednávek. Doposílky probíhají po vydání čísla vždy zpětně za předchozí týden a to každé pondělí. K doručení časopisu dochází během středy až pátka příslušného týdne.

Kde mohu objednat starší vydání Jóga DNES a Jóga DNES Speciál?

Na e-shopu Jóga Market

 

SLUŽBY

Marketingová akce – balíček videí JV BASIC zdarma pro předplatitele

Pro předplatitele je v rámci marketingové akce zdarma balíček Jóga Virtual BASIC (od 23.4.2018), se kterým můžete cvičit 3krát v měsíci novou jógovou praxi. Nedojte-li k vyčerpání 3 nových videí v daném měsíci, videa se nepřevádějí do dalšího měsíce. Otevřete-li řádné video v daném měsíci, video se dostává do archívu a je k němu přístup po dobu platnosti předplatného. V archvíku je množství jógovým videím, ke kterým má předplatitel přístup, stejně jako ke 2 on-line kurzům dle výběru.

Marketingová akce se řídi pravidly a může být kdykoliv odvolána. 

Má-li čtenář zájem rozšířit svůj základní JV BASIC balíček, může se upgradovat k tarifu All Inclusive, ve kterém čerpá neomezená nová videa každý měsíc, neomezený přístup k on-line kurzům a také si může stáhnout k využívání 2 DVD videa a učit se dle 2 výukových workshopů jógy – to vše za doplatek 490 Kč.

Pokud je předplatné objednáno PO řádném vydání (máte předplatné od tohoto čísla), JÓGA VIRTUAL A KLUB se vám stávají aktivní po spárování platby. O spárování platby jste automaticky informováni e-mailem. 

V případě platby platební kartou se tak stává zpravidla hned. V případě platby prostřednictvím převodu z účtu do 3 pracovních dnů. 

 • Aktivace Jóga Virtual BASIC pro předplatitele ALZA MEDIA: Předplatitel se zaregistruje na jogadnes.cz a posléze zašle fakturu spolu s žádostí o aktivaci Jóga Virtual na email virtual@jogadnes.cz. JV mu bude zpřístupněna dle předplatného.
 • Aktivace Jóga Virtual BASIC obdarovanému: Obdarovaný, který má zájem o aktivaci Jóga Virtual na svůj vlastní email, se zaregistruje na stránkách jogadnes.cz a poté kontaktuje naší redakci na emailu virtual@jogadnes.cz s žádostí o aktivaci JV na svůj email. Uvede jméno plátce či číslo certifikátu a Jóga Virtual mu bude dle předplatného zpřístupněna.
 • Aktivace Jóga Virtual BASIC pro Slovensko: Předplatitel přes Magnetpress, který má zájem o aktivaci Jóga Virtual na svůj email, se zaregistruje na stránkách jogadnes.cz a poté kontaktuje naší redakci na emailu virtual@jogadnes.cz s žádostí o aktivaci JV na svůj email a zároveň zašle zálohovou fakturu s uvedeným předplatným. 

DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT: Dárkový certifikát vám rádi vystavíme a zašleme poštou na adresu vaší nebo obdarovaného. Stačí když do poznámky objednávky předplatného jasně uvedete příjemce certifikátu a jeho adresu a na jakou adresu má být certifikát zaslán. Vystavení vám potvrdíme emailem. Certifikáty zasíláme s dárkovou obálkou, obyčejně.

REKLAMACE:

Reklamace tištěné verze se provádí na těchto kontaktech:

ČR: predplatne@jogadnes.cz
SR: predplatne@press.sk

V případě oprávněné reklamace bude předplatiteli doručen dodatečně ještě jeden výtisk časopisu nebo mu bude zpřístupněno příslušné vydání v elektronické verzi, a to v nejbližším možném termínu.

Změna kontaktního emailu a doručovací adresy:
Email i doručovací adresa předplatitele LZE změnit prostřednictvím vašeho chytrého účtu s okamžitou platností. Tyto změny již není nutné hlásit redakci.

990x150 listopad prosinec 2018

Jóga Dnes Konference
Energy Studio jd
JógaMarket