Předplatné Jóga DNES 2018

Předplatné Jóga Dnes 6 čísel

395 Kč


Jóga Dnes


Předplatné Jóga Dnes 12 čísel

790 Kč


Jóga Dnes


Předplatné pro Slovensko
Objednat na press.sk

Elektronické předplatné
Objednat na alza.cz
Informace k předplatnému
 • 6 čísel (1 ROK): 395 Kč
 • 12 čísel (2 ROKY): 790 Kč

Cena řádného čísla JÓGA DNES je:

ČR: 79 Kč (od 1. 1. 2016)

SR: 4 EUR

 

Doplňující informace pro předplatitele

Jak prodloužit předplatné?

1) Pokud již nemáte aktivní předplatné, vyčkejte, než vám přijde výzva k úhradě navazujícího předplatného na váš email, prostřednictvým které si můžete své předplatné prodloužit. Stačí se řídit pokyny emailu a zaplatit s příslušným VS. Splatnost je 14 dní.

2) Předplatné si můžete sami prodloužit prostřednictvím svého CHYTRÉHO ÚČTU - stačí se přihlásit na stránkách jogadnes.cz, vstoupit do svého účtu a podle potřeby proloužit.

3) Kontaktujte nás na emailu predplatne@jogadnes.cz a my s vámi prodloužení vyřešíme.

Pokud předplatné navazujete, není nutné vytvářet novou objednávku, stačí plynule prodloužit stávající! Předejdete tak případnému překrytí objednávek.

Pokud neuhradíte objednávku předplatného do 14 dnů, vaše objednávka se automaticky stornuje. Neplaťte prosím objednávku starší více než 14 dní, raději kontaktujte naší redakci na emailu predplatne@jogadnes.cz, kde s vámi problém vyřešíme.

Předplatné časopisu je možné i v elektronické formě pro iPady, iPhony, PC, tablety prostřednictvím ALZA MEDIA

Harmonogram Jóga DNES na rok 2018 (data oficiálního vydání čísla)

 • Leden/únor 3.1.
 • Březen/duben 1.3.
 • Květen/červen 2.5.
 • Červenec/srpen 25.6.
 • Září/říjen 3.9.
 • Listopad/prosinec 1.11.

DOPOSÍLKY: Vždy po řádném termínu vydání a následném objednání předplatného dochází k doposílkám pozdějších objednávek. Doposílky probíhají po vydání čísla vždy zpětně za předchozí týden a to každé pondělí. K doručení časopisu dochází během středy až pátka příslušného týdne.

 

SLUŽBY

Marketingová akce - balíček videí JV BASIC zdarma pro předplatitele

Pro předplatitele je v rámci marketingové akce zdarma balíček Jóga Virtual BASIC (od 23.4.2018), se kterým můžete cvičit 3krát v měsíci novou jógovou praxi. Nedojte-li k vyčerpání 3 nových videí v daném měsíci, videa se nepřevádějí do dalšího měsíce. Otevřete-li řádné video v daném měsíci, video se dostává do archívu a je k němu přístup po dobu platnosti předplatného. V archvíku je množství jógovým videím, ke kterým má předplatitel přístup, stejně jako ke 2 on-line kurzům dle výběru.

Marketingová akce se řídi pravidly a může být kdykoliv odvolána. 

Má-li čtenář zájem rozšířit svůj základní JV BASIC balíček, může se upgradovat k tarifu All Inclusive, ve kterém čerpá neomezená nová videa každý měsíc, neomezený přístup k on-line kurzům a také si může stáhnout k využívání 2 DVD videa a učit se dle 2 výukových workshopů jógy - to vše za doplatek 490 Kč.

Pokud je předplatné objednáno PO řádném vydání (máte předplatné od tohoto čísla), JÓGA VIRTUAL A KLUB se vám stávají aktivní po spárování platby. O spárování platby jste automaticky informováni e-mailem. 

V případě platby platební kartou se tak stává zpravidla hned. V případě platby prostřednictvím převodu z účtu do 3 pracovních dnů. 

 • Aktivace Jóga Virtual BASIC pro předplatitele ALZA MEDIA: Předplatitel se zaregistruje na jogadnes.cz a posléze zašle fakturu spolu s žádostí o aktivaci Jóga Virtual na email virtual@jogadnes.cz. JV mu bude zpřístupněna dle předplatného.
 • Aktivace Jóga Virtual BASIC obdarovanému: Obdarovaný, který má zájem o aktivaci Jóga Virtual na svůj vlastní email, se zaregistruje na stránkách jogadnes.cz a poté kontaktuje naší redakci na emailu virtual@jogadnes.cz s žádostí o aktivaci JV na svůj email. Uvede jméno plátce či číslo certifikátu a Jóga Virtual mu bude dle předplatného zpřístupněna.
 • Aktivace Jóga Virtual BASIC pro Slovensko: Předplatitel přes Magnetpress, který má zájem o aktivaci Jóga Virtual na svůj email, se zaregistruje na stránkách jogadnes.cz a poté kontaktuje naší redakci na emailu virtual@jogadnes.cz s žádostí o aktivaci JV na svůj email a zároveň zašle zálohovou fakturu s uvedeným předplatným. 

DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT: Dárkový certifikát vám rádi vystavíme a zašleme poštou na adresu vaší nebo obdarovaného. Stačí když do poznámky objednávky předplatného jasně uvedete příjemce certifikátu a jeho adresu a na jakou adresu má být certifikát zaslán. Vystavení vám potvrdíme emailem. Certifikáty zasíláme s dárkovou obálkou, obyčejně.

REKLAMACE:

Reklamace tištěné verze se provádí na těchto kontaktech:

ČR: predplatne@jogadnes.cz
SR: predplatne@press.sk

V případě oprávněné reklamace bude předplatiteli doručen dodatečně ještě jeden výtisk časopisu nebo mu bude zpřístupněno příslušné vydání v elektronické verzi, a to v nejbližším možném termínu.

Změna kontaktního emailu a doručovací adresy:
Email i doručovací adresa předplatitele LZE změnit prostřednictvím vašeho chytrého účtu s okamžitou platností. Tyto změny již není nutné hlásit redakci.

990x150 predplatné kveten-cerven 2018

Jóga Dnes Konference
Energy Studio jd
JógaMarket