Jóga Dnes Speciál

Očista, zdravá strava a hubnutí

Od 3. dubna bude na stáncích ke koupi JÓGA DNES Speciál s tématem "Očista, zdravá strava a hubnutí".

Jaro je obdobím, kdy náš organismus potřebuje po tíživé a chmurné zimě restart! V kabelkovém formátu speciálu naleznete 47 jarních receptů (vegetariánské, veganské, bezlepkové, zdravé dezerty), rozhovor s Veroniku Arichteva, jógovou sestavu pro detox nebo čínský, ájurvédský, naturopatický a západní pohled na očistu a hubnutí s mnoha podrobnými postupy na to, jak podpořit svou jarní energii a připravit se na léto. Spolu s tipy, které provází celý speciál si tak můžete sestavit váš individuální jarní restart, díky kterému shodíte přebytečné zimní kilogramy a očistíte svůj organismus.

Pro blížící se vydání nového počinu redakce JÓGA DNES - SPECIÁL „Zdravá strava, očista a hubnutí“ jsme posílili i distribuci samotného speciálu a následně i květnového časopisu JÓGA DNES. Kromě základních sítí Valmont, Relay, Inmedio a dalších novinových stánků budou časopis i speciál nabízet tyto obchody: prodejny Peal, Traficon, Geco Tabák, Ahold (hypermarkety Albert) a 416 největších poboček České pošty. Na Slovensku je časopis i speciál distribuován do sítí Panta Rei a také v síti Tesco.

 

POZOR

Jóga DNES Speciál NENÍ součástí předplatného Jóga DNES (6/12 čísel).

Číslo bude ke koupi pouze na stáncích a to od 3. 4. do 30. 4. 2018.

 JÓGA DNES Speciál

JÓGA DNES Speciál

Jsme rádi, že vám můžeme oficiálně představit naší novinku! Od 3. dubna bude na stáncích ke koupi JÓGA DNES Speciál s tématem "Očista, zdravá strava a hubnutí"!

celý článek

Jóga Dnes Konference
Energy Studio jd
JógaMarket