Jóga pro dobrou věc - Praha

23. 11. 2019  08:00 - 19:00
Vnitroblock


Pořádá: Jana Najbrtová
Kontaktní osoba: Jana Najbrtová
Telefon: 792308798
E-mail: info@jogaprodobrouvec.cz
Místo konání: Vnitroblock

Další informace: www.jogaprodobrouvec.cz

Jsou to čtvři roky od založení nadace Seniorem s radostí. A roste! I díky vám. Ve Vnitroblocku v Praze bude 23.11. již jedenáctý charitativní festival Jóga pro dobrou věc.

Letos to už bude čtvrtý rok, co projekt Seniorem s radostí pomáhá starším lidem zlepšit fyzickou i psychickou kondici. A neustále roste.

Úplně na začátku v roce 2016 byla myšlenka a chuť Jany Najbrtové, zakladatelky projektu, pomáhat starším lidem zlepšit jejich fyzickou kondici vhodným cvičením zdarma. Začínala sama v Praze pro skupinky seniorů. Postupně se k ní začali přidávat lektoři po celé republice. Dnes dobovolníci cvičí na téměř 30 místech (přesný přehled naleznete na: www.senioremsradosti.cz).

A na co a koho se mohou těšit návštěvníci v Praze?

�Na yoga gang s Klára Pokorná, čakra jógu s Ómhrímstrím Húmphat, wheel jógu s Jana Najbrtová, jemnou vinyasku s Katarina Mikulandova, zdravou jógu s Aneta Králová, jivamukti jógu s Martina Prochazkova, ashtanga vinyasu s Andrea Smékalová, bhakti flow s Šárka Vojáčková, vinyasa style s Petra Pikkelova, plynutí s Eva Vrbova, espresso vinyasu s Adela Porubska, konzerty, výstavy a další lekce se skvělými lektory z čech i zahraničí.

Děkujeme Vnitroblocku za partnerství a poskytnutí prostoru.

Více informací na www.senioremsradosti.cz , o Janě Najbrtové pak na www.najbrtova.eu.

Po zakoupení vstupenky rezervujte svou lekci na emailu : info@jogaprodobrouvec.cz


Jóga Dnes Konference
Energy Studio jd
JógaMarket