BLESKOVĚ

Valentýnská párová jóga

13. 02. 2022  09:00 - 12:30
Yoga studio ZEN


Pořádá: Yoga studio ZEN
Kontaktní osoba: Monika Vojkůvka
Telefon: +420 603 577 848
E-mail: studio@yogastudiozen.cz
Místo konání: Yoga studio ZEN

Další informace: https://www.yogastudiozen.cz/workshopy

Přijďte se s námi společně pozitivně naladit a užít si párovou neboli partnerskou jógu, sladit se na jednu vlnu, společně se pobavit, ale zároveň se formou hry a jógových pozic intenzivně protáhnout díky práci se svojí váhou a občas i váhou vašeho partnera. Párová jóga vede i k prohloubení vzájemné komunikace v páru a k vzájemné důvěře, bez které to zkrátka nejde. Pokud byste místo svého partnera na workshop rády vzaly raději kamarádku a užili si to ve dvojici, neváhejte!

V první části se v úvodní relaxaci naladíme na následující vzájemné protažení, po malém občerstvení pak bude následovat druhá část, ve které ochutnáme i vzrušující pocit z lehké acro jógy. Na závěr necháme doznít naše prožitky v závěrečné relaxaci a vzájemné jemné masáži.

Program:

09:00 – 10:30 hod – I. část

10:30 – 11:00 hod – malé občerstvení (zahrnuto v ceně)

11:00 – 12:30 hod – II. část

Cena je 400 Kč za osobu (800 Kč za dvojici).

K přihlášení na workshop stačí, aby rezervaci provedl jeden z dvojice. Kapacita workshopu je max 9 párů. Účast je potřeba potvrdit online rezervací workshopu a poslání potvrzujícího emailu na studio@yogastudiozen.cz.

Rádi Vám speciálně na tento workshop vystavíme i dárkový poukaz, který můžete svému partnerovi nebo kamarádce věnovat k Vánocům a nebo k Valentýnu.

V krásném prostředí Yoga studia ZEN ve Slavičíně se na vás bude těšit naše skvělá lektorka Katka Valtová s doprovodem!