Spirituální cesta severní Indií LADAKH 2022

09. 01. 2022 - 09. 12. 2022
Ladakh


Pořádá: Yoga Berkana a CK GO2
Kontaktní osoba: Eva Berkana
Telefon: 603793595
E-mail: info@berkana.cz
Místo konání: Ladakh

Další informace: https://www.yoga-berkana.cz/severni-indie-2022-cestuj

Namasté drazí přátelé,

cílem cesty je nejen navštívení nových míst naší krásné planety, avšak taktéž podpořit a povznést spirituální sebe-rozvoj, trávit na vybraných místech více času třeba i v meditacích, opakováním mantry v srdci, vyciťováním si vnitřního ticha, a tak dojít co největšího pročištění, projasnění a duchovního poznání. Energie míst po staletí provibrovávána modlitbami a vírou zdejších lidí má podpořit tento záměr. Cesta je vhodná i pro lidi hojící se ze zdravotních potíží, jimž blízkost panenské přírody a krásy zdejších lidí napomůže k vlastnímu procesu hojení. Ať už buddhistický nebo hindský chrám či čisté předhůří Himalájí, kamenná svatyně nebo pohled na jezero; všechna tato místa nesoucí staletou víru, důvěru a modlitby zdejších lidí, podpoří náš záměr, jež slouží nejen nám samotným, ale celému našemu okolí a z/Zemi.

  • Malá skupina účastníků (12 osob), cestujeme mini busem, při větším zájmu možné do džípu dobrat max. 4 osoby

  • Český průvodce znalý Ladakhu jede s námi

  • Cesta je realizována přes českou a indickou CK, možno pojistit náklady na cestu u cestovní pojišťovny včetně pojištění případu covidu

  • Víza vyřídí CK

  • Cena 35 535 Kč + aktuální cena letenky z Evropy do ndie a zpět. Cena zahrnuje vnitrostátní lety, všechny transfery a ubytování, snídani na treku a přenos věcí na treku koňmo apod.