Nová letní videa startují!

Jako dárek pro všechny předplatitele jsme na www.jogavirtual.cz připravili nová jógová videa, která se rozebíhají již dnes!

Kdykoliv a kdekoliv s jógovými videi z on-line TV JOGAVIRTUAL.CZ

Nová grafika, nová videa, nová inspirace a hlavně nový on-line kurz jógy - Jóga pro zdravá záda s V. Krejčíkem a J. Šambergerem!

Cvičte s On-line kurzem jógy pro začátečníky!

Nemáte čas dojíždět na kurz jógy? Ve vašem bydlišti nejsou kurzy jógy pro začátečníky? Nechcete chodit na jógu do velké skupiny? Právě pro vás Jóga Dnes připravila exklusivní projekt on-line kurz jógy pro začátečníky, se kterým můžete cvičit kdykoli a kdekoli. Stačí jen připojení k internetu.

Jógová videa s jarním nábojem

Největší on-line videotéka jógových videí rozšiřuje spektrum od 25.4.o 9 nových videí jógy, které se natáčely v pražském Bindu Yoga studiu. Čakra jóga, vinyasa jóga ve stylu Strala yoga, jinová jóga, jóga na podporu lymfy, nebo zmírnění PMS syndromu jsou nová videa na virutualu. 

Domácí jógové studio JÓGAVIRTUAL.CZ jarně!

Jarní závan videí v on-line jógovém studiu vstoupí do vašich domovů v březnu. Pro vaši pohodu a domácí jógovou praxi přináší jogavirtual.cz mnoho zajímavých nových videí.

Začněte jógu s on-line kurzem pro začátečníky

Začít s jógou je tak snadné. V on-line době si můžete dopřát cvičení jógy ve svém obýváku. Nabízíme vám on-line kurz jógy pro začátečníky s Václavem Krejčíkem a hosty. Kurz lze zakoupit samostatně, nebo předplatitelé JD budou mohou kurz využívat zdarma.

Nadílka jógových videí

JÓGA VIRTUAL.CZ je vaše domácí jógové studio, které šetří čas, umožňuje vám cvičit v pohodlí a klidu domova. S videi můžete cvičit nebo praktikovat pránájámu, relaxační a meditační techniky, dozvědět se více o józe a filosofickém základu jógy. Nechte se inspirovat k domácí praxi jógy, svého soukromého učitele budete mít stále s sebou.

Jógový zvyk je špatná košile

V kurzu jógy pro začátečníky se trochu “vykolejíte” a také ve vtipném komentáři pobavíte. Vše, co jste se naučili, obměníte a vstoupíte do trochu jiné trvorby lekce jógy.

Veřejné natáčení 10. lekce kurzu jógy pro začátečníky

Baví vás jóga? Vyzkoušeli jste kurz jógy pro začátečníky na www.jogavirtual.cz? Chcete si zdarma zacvičit lekci jógy s Václavem Krejčíkem? Zveme vás na veřejné natáčení jógové lekce. 

Vědomá pozornost a střed těla

Vědomá práce se středem těla, je důležitou součástí každé lekce jógy, ať má kvalitu relaxační, nebo dynamickou. Na ovládání středu těla závisí správné držení těla, vhodné zabezpečení především bederní páteře, stejně jako trávení a vylučování.