Jóga videa 10. 01. 2017 PDF Tisk

Jóga Virtual šetří váš čas

Máte svého jógové studio daleko? Nestíháte pravidelně navštěvovat své oblíbené lekce jógy a nebo šetříte svůj čas a nechcete jej ztrácet přejezdy po městě?

Jóga Virtual šetří váš čas

Jedinečný koncept jógové domácí TV, kdy si kdykoliv a kdekoliv můžete pouštět různá jógová videa, vstupuje do nové sezóny mnoha novinkami. Už nyní si vybíráte z více jak 400 jógových, dechových a meditačních videí pro svou domácí praxi.

Máte čas jen 20 minut? Není problém zvolit tuto délku jógové sestavy, nebo si naopak dopřát celou lekci. Potřebujete uvolnit po celodenním stresu? Zvolte pránájámu a nebo meditaci. Škála videí je široká a uspokojí ty, kteří chtějí cvičit sestavy, nebo relaxovat hathajógou či zastavit se v meditaci. Jóga Virtual nemá limity a zdarma ji mohou čerpat všichni předplatitelé časopisu JÓGA DNES. Nemáte-li předplatné, můžete si zakoupit přístup buď na tři, šest nebo dvanáct měsíců. V rámci ročního předplatného můžete čerpat i 2 on-line kurzy, které mají po 10 lekcích. V jednom se naučíte základům jógy - Jóga pro začátečníky a ve druhém můžete cvičit pro uvolnění zad a napětí. Oba kurzy doplňuje mnoho tipů na zkvalitnění jógové praxe. Jóga Virtual navíc nabízí elektronické verze DVD Hathajóga pro začátečníky a DVD Jógová terapie. Zakoupením si je můžete stáhnout do PC, tabletu i telefonu a mít je tak vždy u sebe i když jste offline.

V roce 2017 pro vás připravujeme pokračování úspěšných sestav a technik meditací, nový seriál kundaliní jóga, cvičení jógy ve dvojicích, žádané video jógy po porodu, seriál jógy pro pokročilé "vykročte dál" a také oblíbený seriál "Naučte se". 1.3.2017 si budete moci stáhnout nové DVD Powerjóga pro každý den, na kterém najdete mnoho nových tipů pro rozšíření své jógové praxe včetně nové lekce Powerjóga flow& restore.

Jóga Virtual je stále více vyhledávaný web, kde jóga je bez omezení stylu, času i instruktorů. Vyberte si na co máte chuť a cvičte s námi!

 

www.jogavirtual.cz

Objednat předplatné