Kdykoliv a kdekoliv s jógovými videi z on-line TV JOGAVIRTUAL.CZ

24. 07. 2016


Nová grafika, nová videa, nová inspirace a hlavně nový on-line kurz jógy - Jóga pro zdravá záda s V. Krejčíkem a J. Šambergerem!

Poutavá nová grafika Jóga Virtual je zde právě pro vaše cvičení. Přinášíme množství videí, která vám usnadní cvičení jógy ve chvíli, kdy nemůžete navštívit své jógové studio nebo kdy nemáte čas na cestu na svou lekci jógy. Nabízíme jógu pro zlepšení kondice, jógu pro zdravá záda, jógu pro děti nebo těhotné a připravujeme množství nových projektů, jako např. od 22. 9. on-line kurz Jógy pro zdravá záda s Václavem Krejčíkem a Jakubem Šambergerem.

Od 2. 8. na vás čekají nová jógová videa s Katkou Bílkovou, Katarínou Mikulandovou, Petrou Záveskou Duspivovou, Romanou Kláštereckou, Pavlou Rožumberskou a nově i s instruktorem Martinem Fajkou.

www.jogavirtual.cz nabízí i HD verze nových DVD. Prvním bylo DVD hatha jógy a nyní přinášíme i velice žádané DVD Jógová terapie. DVD lze zakoupit a stahovat do svých PC, telefonů a tabletů.

www.jogavirtual.cz pro vás připravila spolu s předním instruktorem jógy Václavem Krejčíkem jedinečný koncept kurzu jógy pro začátečníky. Během 10 lekcí se postupně seznámíte s jógovými pozicemi (ásany), technikami dýchání a principy zdravého jógového pohybu. V dalších 20 kratších videích se můžete inspirovat různými postupy při praxi ásan, detaily a tipy jógové praxe pro své pohodlné cvičení jógy doma. Při prvním přihlášení se vám otevře první lekce s bonusy, kterou celý týden trénujete a pilujete. Po týdnu se vám vždy otevře nová lekce a další bonusy, které pro cvičení jógy potřebujete.

Kdykoliv a kdekoliv tak můžete mít svého instruktora jógy s sebou a věnovat se systematické jógové praxi-výuce v rámci on-line jógového kurzu pro začátečníky.

 

www.jogavirtual.cz

IMG_0383
IMG_0422.jpeg
IMG_0429.jpeg
IMG_0454.jpeg
IMG_0455.jpeg
IMG_1722.jpeg
IMG_1727.jpeg
IMG_1745.jpeg
IMG_1747.jpeg
IMG_1751.jpeg
IMG_1778.jpeg
IMG_1793.jpeg
IMG_1803.jpeg
IMG_1817

Jóga Dnes Konference
Energy Studio jd
JógaMarket