Jóga videa 22. 09. 2016 PDF Tisk

Rychlá terapie zádům neuleví

Záda jsou jedním z nejvíce zatížených částí našeho těla a je třeba o ně pečovat, nejlépe preventivně. Využijtenového on-line kurzu Jóga pro zdravá záda na Jóga Virtual, který startuje již DNES a pečujte o svá záda pravidelným cvičením podle videí.

Rychlá terapie zádům neuleví

Životní styl tlačí člověka do výkonu - na svých bedrech neseme všechny nároky současného světa, rodiny a svého života. Přijímáním každodenní cesty se záda ohýbají a dochází k přetížení psychickému i fyzickému. Zádům nepřidává k dobru jejich zakulacení v autech, kancelářích, špatné pohybové stereotypy nebo tíha povinností a nároků, které si tvoříme buď sami, nebo naši zaměstnavatelé, rodiny a především mysl.

Jak se těchto problémů zbavit, je častá otázka a je na ni náročné odpovědět. Jisté je, že musí dojít k uvědomění člověka a jeho potřebě s tímto problémem něco dělat. „Je třeba pochopit, že z pohodlí gauče nebo z rychlé terapie není možné dosáhnout dlouhodobého zlepšení,“ říká lektor Jógy pro zdravá záda a vysvětluje: „Je to jen řešení akutního stavu, ale regenerace musí přijít z vlastního zapříčinění, snahy a vůle se sebou něco udělat. Pokud k tomuto přesvědčení člověk dojde a nemá-li ještě příznaky, které by musel řešit lékař, je možné, že nový on-line kurz ´Jóga pro zdravá záda´ pomůže nalézt řešení.

Stimulační cvičení, vývojové pozice, dechová cvičení, krokodýlí (spinální) cviky, pozice pro zpevnění středu těla a protažení velkých svalů, cvičební sestavy pro protažení zad, uvolňující ásany pro záda, hluboce restorativní princip jógy pro relaxaci a uvolnění. To je nový on-line kurz pro zdravá záda www.jogavirtual.cz, se kterým můžete cvičit kdykoliv v klidu doma. Kontinualita lekcí přináší časovou dispozici od 15 do 30 minut. „Jde-li nám o zdraví, měli bychom každý den čas na sebe nalézt,“ radí Krejčík. Proto se celý program skládá z 10 dílů, které mají za cíl regeneraci zad, obnovení energie, rozvoj vitality a vnitřní síly. Kurz Jógy pro zdravá záda startuje již DNES, ale po datu odstartování kurzu je možné do kurzu jógy pro zdravá záda kdykoliv vstoupit. Novou lekci čekejte pravidelně každý týden. 

 

Cena: 359 Kč/ 10 lekcí

Pro předplatitele časopisu Jóga DNES je kurz zdarma.

  

  

Objednat předplatné