Jóga videa 19. 04. 2016 PDF Tisk

Jógová videa s jarním nábojem

Největší on-line videotéka jógových videí rozšiřuje spektrum od 25.4.o 9 nových videí jógy, které se natáčely v pražském Bindu Yoga studiu. Čakra jóga, vinyasa jóga ve stylu Strala yoga, jinová jóga, jóga na podporu lymfy, nebo zmírnění PMS syndromu jsou nová videa na virutualu. 

Jógová videa s jarním nábojem

Jemnost, ladnost a ženskost je součástí nových jógových videí, které se právě natočily pro JÓGAVIRTUAL.CZ. Můžete cvičit v klidu domova, kdykoliv a kdekoliv, a není třeba nikam dojíždět. Své domácí on-line jógové studio máte vždy s sebou.

Největší on-line videotéka jógových videí tak nyní rozšiřuje své spektrum o 9 nových videí jógy, které se natáčely v pražském Bindu Yoga studiu. Jeho majitelka Barbora Hu připravila 2 lekce čakra jógy, Martina Vrňáková si oblíbila powerjógu a vinayasa jógu ve stylu stralayoga.

Ženským tématem proudění lymfy, zmírnění PMS a samastítí sestavou vás provede Pavla Rožumberská, která vytvořila 3 jógové sekvence. K jemnosti a klidnému provádění ásan budou patřit i 2 video díly s Romanou Kláštereckou, se kterou si zacvičíte jinovou jógu. Nová nabídka videí JÓGAVIRTUAL.CZ je velice pestrá, a tak doufáme, že novými jógovými videi strávíte příjemný čas v pohodlí svého domova.

Pokud jste předplatitel časopisu JÓGA DNES, jsou pro vás videa zcela zdarma po celou dobu předplatného. Pokud předplatné nemáte a chcete sledovat videa, je možné objednat pouze předplatné www.jogavirtual.cz.

Podívejte se na sestříhané video ZDE

www.jogavirtual.cz 

 

 

 

 

Objednat předplatné