Jóga videa 18. 08. 2016 PDF Tisk

Jóga pro zdravá záda (on-line kurz jógy, 10 dílů)

Po roce vám opět přinášíme nový on-line kurz jógy, tentokrát zaměřený na zdravá záda! Kurz začíná 22.9. a zde jsou k němu základní informace.

Jóga pro zdravá záda (on-line kurz jógy, 10 dílů)

Bolesti zad jsou nejčastějším problémem současně doby. Životní styl tlačí člověka do výkonu. Na svých bedrech nese všechny nároky současného světa, rodiny a svého života. Přijímáním každodenní cesty se záda ohýbají a dochází k přetížení psychickému i fyzickému. Zádům nepřidává k dobru jejich zakulacení v autech, kancelářích, špatné pohybové stereotypy nebo tíha povinností a nároků, které si tvoříme buď sami, nebo naši zaměstnavatelé, rodiny ..a především mysl.

Jak se těchto problémů zbavit?

To je častá otázka, na kterou je náročné odpovědět. Jisté je, že musí dojít k uvědomění člověka a jeho potřebě s tímto problémem něco dělat. Je třeba pochopit, že z pohodlí domova nebo z rychlé terapie není možné dosáhnout dlouhodobého zlepšení. Je to jen řešení akutního stavu, ale regenerace musí přijít z vlastního zapříčinění, snahy a vůle se sebou něco udělat. Pokud k tomuto přesvědčení člověk dojde a nemá-li ještě příznaky, které by musel řešit lékař, je možné, že nový jógově program terapie „Jóga pro zdravá záda“ pomůže nalézt řešení.

Stimulační cvičení, dechová cvičení, krokodýlí (spinální) cviky, pozice pro zpevnění středu těla a protažení velkých svalů, cvičební sestavy pro protažení zad, uvolňující ásany pro záda, hluboce restorativní princip jógy pro relaxaci a uvolnění naplňují nový kurz pro JOGAVIRTUAL.CZ, on-line jógovou domácí TV, se kterou můžete cvičit v klidu a v pohodě. Kontinualita lekcí jógy pro zdravá záda přináší časovou dispozici od 15 do 30 minut.

 

Jde-li nám o zdraví, měli bychom každý den čas na sebe nalézt. Proto se celý program skládá z 10 dílů, které mají za cíl regeneraci zad, obnovení energie, rozvoj vitality a vnitřní síly.

Kurz naleznete od 22.9. na www.jogavirtual.cz

  • Lektoři: Václav Krejčík a Jakub Šamberger
  • Začátek kurzu: 22.9.2016 a dále od data přihlášení se vždy po týdnu otevírá 1 lekce a její tipy.
  • Cena pro předplatitele JÓGA DNES (6, 12 čísel), JÓGAVIRTUAL - (roční předplatné): zdarma.
  • Řádná cena: 359,-Kč.
  • Registrace otevřena: 8.9.2016

 

zdroj fotky: Shutterstock.com

Objednat předplatné