BLESKOVĚ
Jóga videa 09. 01. 2017 PDF Tisk

On-line kurz jógy od 12.1. s vedením!

Od 12.1.2017 se můžete přihlásit do kurzu jógy pro začátečníky a konzultovat své začátky s autorem. Přihlaste se právě 12.1. a každý čtvrtek vám přijde nová lekce kurzu jógy pro začátečníky. 

On-line kurz jógy od 12.1. s vedením!

Velice úspěšný on-line kurz jógy pro začátečníky je stále přítomný na www.jogavirtual.cz. Můžete se přihlásit kdykoliv, ale chcete-li začít s vedením instruktora jógy Václava Krejčíka, přihlaste se právě 12.1. a začněte! Budete-li mít zájem o konzultace k lekcím, pište své dotazy do poradny - v rámci 10 lekcí na ně bude pravidelně odpovídáno právě V. Krejčíkem. Pro předplatitele JD je kurz zdarma. Nemáte-li předplatné, můžete kurz zakoupit na www.jogavirtual.cz

Co o kurzu, kde se naučíte základy jógy, říká autor Václav Krejčík? 

"Setkání s těmi, kteří cvičili v on-line kurzu jógy pro začátečníky na veřejném natáčení lekce jógy, bylo zpětnou vazbou a referencí, jak kurz funguje. Jsem velice rád za množství pozitivních zpráv, dotazů i reakcí ohledně efektivnosti kurzu. 10 dílů jógy pro začátečníky jsou jednoduché postupy pro domácí cvičení a praxi jógy nejen z hlediska praxe ásan, ale i z hlediska uvolnění napětí a stresu, včetně jednoduchých výletů k základům filosofie jógy.

Snažil jsem se o komplexnost a jednoduchost, která by fungovala bez rozdělování, který styl jógy cvičíte, a současně o rozvíjení radosti a motivace k další jógové praxi. S on-line kurzem jógy pro začátečníky je možné pravidelně cvičit, kdykoliv pocítíte chuť, a tak vám přeji krásné pronikání do začátků jógy a pěstování pravidelné praxe", dodává Václav Krejčík 

Nechcete-li od 12.1. začít s instruktorem, můžete se hlásit kdykoliv a kdekoliv! Kurz on-line jóga pro začátečníky je stále dostupný ve vaši on-line jógové TV! Do kurzu je možné stále vstupovat a od data objednání on-line kurzu se po týdnu otevírají jednotlivé lekce.

 Podívejte se na ohlasy v rámci kurzu a cvičte s námi! 

 

Objednat předplatné