Nová letní videa startují!

02. 08. 2016


Jako dárek pro všechny předplatitele jsme na www.jogavirtual.cz připravili nová jógová videa, která se rozebíhají již dnes!

Vinyasa jóga, jinová jóga, powerjóga a sekvence meditací pro vás připravili lektoři již z virtualu známí. Novým instruktorem jógy, který připravil 2 jógová videa je Martin Fajka, který také odstartuje letní sérii.

Již od 22. září pro vás Jakub Šamberger a Václav Krejčík natočili nový on-line seriál Jóga pro zdravá záda, který bude mít 10 dílů od 15 do 45 minut a mnoho jógových video tipů, které obohatí praxi. Nemusí vás záda bolet, abyste si zacvičili s novým on-line jógových seriálem na www.jogavirtual.cz. Jedná se o jógovou praxi, která uvolní, protáhne a posílí záda, inspiruje vás k využití pomůcek na jógu (bolstery, kvádry, pásky) a také například pěnového válce, který umocní a zefektivní cvičení jógy zaměřené na CORE. Tipy na dýchání, krokodýlí cviky, relaxaci a například i sekvenci restorativní jógy, stejně jako meditaci zpestří každotýdenní lekci jógy pro zdravá záda.

 

A jak se k videím přihlásíte?

Ve spuštění videí v ČR a na Slovensku jsou rozdíly.

 

Jste předplatiteli Jóga Virtual?

Pokud si zakoupíte pouze videa z videotéky Jóga Virtual dle zvoleného typu předplatného, funguje vše ihned a zcela automaticky.

Při platbě kartou čerpáte a cvičíte ihned.

Při platbě převodem se videa otevřou ve chvíli spárování platby.

 

Jste předplatiteli Jóga Dnes?

Čerpání videí je zdarma po dobu aktivního předplatného (pro on-line kurzy musí být předplatné časopisu po celou dobu trvání kurzu aktivní!!).

 

ČR

Při objednávce a úhradě platební kartou je systém aktivní ihned.

Při objednávce a platbou převodem je třeba vyčkat na spárování platby.

Při objednávce přes Alza media (elektronické předplatné) je třeba zaslat požadavek na aktivování videí na: ctenari@jogadnes.cz.

 

Slovensko

Při objednávce přes slovenské zprostředkovatele nabízející videa, jako bonus pro předplatitele časopisu Jóga Dnes, je třeba zaslat fakturu o úhradě na: ctenari@jogadnes.cz.

  

Kdy jsou videa aktivní?

Pro cvičení je třeba být vždy přihlášený e-mailovou adresou a heslem, které jste si zvolili na začátku registrace. Pokud jste heslo zapomněli, vygenerujte si nové. Informaci s novým heslem obdržíte e-mailem zhruba během 5 minut. Pokud ne, podívejte se i do spamu, zda-li heslo nespadlo tam.

 

www.jogavirtual.cz

Snímek obrazovky 2016-07-18 v 16.36.00
Snímek obrazovky 2016-08-01 v 10.18.00
Snímek obrazovky 2016-08-01 v 10.19.39
Snímek obrazovky 2016-08-01 v 10.20.59
Snímek obrazovky 2016-08-01 v 9.31.25

Jóga Dnes Konference
Energy Studio jd
JógaMarket