BLESKOVĚ
Jóga videa 02. 08. 2016 PDF Tisk

Nová letní videa startují!

Jako dárek pro všechny předplatitele jsme na www.jogavirtual.cz připravili nová jógová videa, která se rozebíhají již dnes!

Nová letní videa startují!

Vinyasa jóga, jinová jóga, powerjóga a sekvence meditací pro vás připravili lektoři již z virtualu známí. Novým instruktorem jógy, který připravil 2 jógová videa je Martin Fajka, který také odstartuje letní sérii.

Již od 22. září pro vás Jakub Šamberger a Václav Krejčík natočili nový on-line seriál Jóga pro zdravá záda, který bude mít 10 dílů od 15 do 45 minut a mnoho jógových video tipů, které obohatí praxi. Nemusí vás záda bolet, abyste si zacvičili s novým on-line jógových seriálem na www.jogavirtual.cz. Jedná se o jógovou praxi, která uvolní, protáhne a posílí záda, inspiruje vás k využití pomůcek na jógu (bolstery, kvádry, pásky) a také například pěnového válce, který umocní a zefektivní cvičení jógy zaměřené na CORE. Tipy na dýchání, krokodýlí cviky, relaxaci a například i sekvenci restorativní jógy, stejně jako meditaci zpestří každotýdenní lekci jógy pro zdravá záda.

 

A jak se k videím přihlásíte?

Ve spuštění videí v ČR a na Slovensku jsou rozdíly.

 

Jste předplatiteli Jóga Virtual?

Pokud si zakoupíte pouze videa z videotéky Jóga Virtual dle zvoleného typu předplatného, funguje vše ihned a zcela automaticky.

Při platbě kartou čerpáte a cvičíte ihned.

Při platbě převodem se videa otevřou ve chvíli spárování platby.

 

Jste předplatiteli Jóga Dnes?

Čerpání videí je zdarma po dobu aktivního předplatného (pro on-line kurzy musí být předplatné časopisu po celou dobu trvání kurzu aktivní!!).

 

ČR

Při objednávce a úhradě platební kartou je systém aktivní ihned.

Při objednávce a platbou převodem je třeba vyčkat na spárování platby.

Při objednávce přes Alza media (elektronické předplatné) je třeba zaslat požadavek na aktivování videí na: ctenari@jogadnes.cz.

 

Slovensko

Při objednávce přes slovenské zprostředkovatele nabízející videa, jako bonus pro předplatitele časopisu Jóga Dnes, je třeba zaslat fakturu o úhradě na: ctenari@jogadnes.cz.

  

Kdy jsou videa aktivní?

Pro cvičení je třeba být vždy přihlášený e-mailovou adresou a heslem, které jste si zvolili na začátku registrace. Pokud jste heslo zapomněli, vygenerujte si nové. Informaci s novým heslem obdržíte e-mailem zhruba během 5 minut. Pokud ne, podívejte se i do spamu, zda-li heslo nespadlo tam.

 

www.jogavirtual.cz

Objednat předplatné