Powerjóga CORE - novinka v Energy Studiích

01. 02. 2011


Powerjóga CORE je specializovaná lekce, která Vás naučí pracovat s dechem, zapojovat svaly pánevního dna společně s břišními svaly, uvolní a protáhne celé tělo a stejně jako klasická powerjóga (dynami...
Powerjóga CORE je specializovaná lekce, která Vás naučí pracovat s dechem, zapojovat svaly pánevního dna společně s břišními svaly, uvolní a protáhne celé tělo a stejně jako klasická powerjóga (dynamické cvičení) posílí celý svalový korzet. Důraz je však kladen na základy správného pohybu v józe a umění naučit se ovládat své tělo. Rávěrečná relaxace vás dovede k uvědomění si proudící energie a po odcvičené lekci budete mí pocit lehkosti a radosti ze svého těla. 
Správné držení těla je závislé na vhodném “používání” jednotlivých svalů společně a synchronizovaně s dechem. Vnímání a ovládání těla je základem správného a bezpečného cvičení. Efektivním tréninkem svalů pánevního dna, břicha a zádových svalů dochází k posilování hlubokého svalového stabilizačního systému, který je základem pro vhodné zapojení těla při cvičení, ale i v běžném životě. 

Nová hodina v rozvrhu Energy Studia HOME od středy 9.2.2011 s instruktorkou Lucií Salgovou. www.energystudio.cz  

Jóga Dnes Konference
Mala Collective
Energy Studio jd
JógaMarket