BLESKOVĚ
Životní styl 02. 12. 2019 PDF Tisk

Nejlepší tipy na dárky pro každého člena rodiny

Lámete si každý rok hlavu nad tím, čím obdarovat své blízké? Vybíráme ty nejúžasnější věci z portfolia Jóga Marketu, které bychom si sami pod stromečkem přáli dostat!

Nejlepší tipy na dárky pro každého člena rodiny

Pro kamarádku

Není nad vánoční pohodu! A právě k ní dopomůže šálek s lahodným čajem, který vždy udělá radost. Vánoční – ajurvédský – YOGI TEA obsahuje vše, co přenese do skvělé sváteční atmosféry. Obsahuje rooibos, voňavou skořici, pomerančovou kůru, hřebíček a další exotická koření, která dodají čaji lahodnou, výraznou chuť. A můžete zkusit i zajímavou variantu, podobně jako to dělají v Indii – zjemněte ho klasickým nebo rostlinným mlékem.

Bio Vánoční čaj Yogi Tea, Jóga Market, 98 Kč

Pro maminku

Svíčka dokáže dodat prostoru příjemnou, relaxační atmosféru a provonět ho. Tato kolekce obsahuje tři varianty v krásném designu. První Mystic Cashmere voní po skořici a muškátovém oříšku. Rose Desire zase zahalí prostor do tónů čerstvě natrhaných růží s čistým dotekem bavlny. Třetí, Ambrosia Allure voní po černém rybízu, hroznech a listech. Jedna krásnější než druhá!

Dárková kolekce svíček Mystic Cashmere, Jóga Market, 1499 Kč 

Pro přítele

Ekologie a praktičnosti není nikdy dost, a tak jsou tady geniální skládací kelímky Stojo Pocket. Po složení mají 5 centimetrů, po rozložení se do nich vejde 355 ml – tedy čaj i velké latté. Každé balení obsahuje kelímek, nepropustný uzávěr a termoizolační úchopový pruh. Líbí se nám, že při výrobě nebyly použity BPA, ftaláty, lepidla a neobsahují olovo.

Skládací kelímek Pocket Indigo, Stojo, 355 ml, Jóga Market, 389 Kč

Pro sestru

Kdo pravidelně cvičí a také často cestuje, neobejde se bez cestovní jógamatky – dá se složit do malého balíčku a v zavazadle nezabere moc prostoru. Tato je ekologicky vyrobena a ihned zaujme originálním a krásným potiskem s výjevem čínské zahrady s exotickými ptáky. Je velice odolná a má také protiskluzovou úpravu, její spodní část je vyrobena z přírodního kaučuku.

Podložka na jógu Pink Panel, Sugarmat Travel, Jóga Market, 1999 Kč

Pro tatínka

Ať už je sportovec nebo ne, je potřeba protáhnout a uvolnit ztuhlé svaly. Tato skvělá pomůcka funguje tak, že se na ní stačí jen promasírovat od krku až ke kotníkům, což vede ke snížení svalové bolesti a zatuhlosti. Pevná vlnitá struktura poskytuje dokonalou svalovou stimulaci a úlevu. A věřte, že tuto pomůcku pak bude používat celá rodina!

Masážní válec Roller Foam Galaxy, Lolë, Jóga Market, 1099 Kč 

Pro kamaráda

Proč by powerjógu nemohli cvičit také muži? Vždyť i lektory v tomto praktickém DVD jsou (kromě Katky Bílkové) Václav Krejčík a Jakub Šamberger. DvojCD bylo natočené v nádherném prostředí rakouských lázní Therme Laa a najdete v něm 10 sekvencí jógy od relaxace po vinjásu. Skvělé je, že si sami můžete sestavu seskládat podle vaší momentální chuti a kondice a zacvičit si kdykoliv v domácím prostředí.

DVD Powerjóga pro každý den, autor: Václav Krejčík, Jóga Market, 349 Kč