1 týden jógy ZDARMA v pražských Energy Studiích

01. 05. 2012


1 týden powerjógy a jógy ZDARMA pro nové klienty! Objevili jste u našich partnerů kartičku na 1 týden ZDARMA, nebo vám někdo z našich klientů věnoval kartičku na týdenní cvičením powerjógy a jógy v En...
1 týden powerjógy a jógy ZDARMA pro nové klienty!
Objevili jste u našich partnerů kartičku na 1 týden ZDARMA, nebo vám někdo z našich klientů věnoval kartičku na týdenní cvičením powerjógy a jógy v Energy Studiích? Přijďte a začněte se o sebe starat, my vám pomůžeme!
Abyste poznali krásu powerjógy a jógy, vyzkoušejte si ji ve dvou Energy Studiích v Praze. 
S kartičkou přijďte na jednu z recepcí Energy Studia (Praha 1, Hellichova 1, nebo Praha 2, Uruguayská 11) a aktivujte si svůj jógový týden. Během celého týdne můžete navštěvovat obě studia ZDARMA v rámci řádných rozvrhů. Vstup neplatí na lekce označené „K“ kurzy a na lekce aštangajógy. Doporučujeme, abyste si vybrali lekci s označením „pro začátečníky“. Cvičení není vhodné pro děti a lidi se zdravotním omezením. 
Jak začít? • S sebou si vezměte pohodlné oblečení.  • Podložky jsou v sálech volně k dispozici. Půjdete-li na lekci powerjógy HOT, je nutné mít s sebou svou vlastní podložku, nebo ručník na přikrytí půjčené podložky.  • Přijďte minimálně 15 minut před začátkem lekce. Přijdete-li pozdě, na lekci vám nebude umožněný vstup.  • Na recepci se prokážete průkazem, kde bude napsáno vaše jméno. To bude zaneseno do systému na recepci a váš vstup na 1 týden ZDARMA bude aktivován.  • 1 týden zdarma platí 7 dnů po sobě jdoucích.  • Parkování v Energy Studiích nenabízíme.
Bude-li se vám cvičení v Energy Studiích líbit, nabízíme vám možnost stát se naším členem a využívat neomezeného cvičení, včetně kurzů a služeb obou studií.  
Aktivujete-li si členství před vypršením 1 týdne ZDARMA, nabízíme Vám členství na 1 rok placeno měsíčně po částce 890,-Kč (1 centrum), nebo 1190,-Kč (2 centra). 
Poslední 2 splátky nehradíte. Získáváte tak 2 měsíce ZDARMA (tyto měsíce jsou 11. a 12. měsícem v pořadí splátek během celého roku - 12 měsíců). Pokud dojde k porušení pravidel splátek, nárok na 2 měsíce ZDARMA zaniká. 
Užijte se 1 týden powerjógy ZDARMA a staňte se naším členem!  Vítejte ve světě jógy!
www.energystudio.cz

Jóga Dnes Konference
Mala Collective
Energy Studio jd
JógaMarket