Akrojóga k objevení skrytých možností

Akrojóga by se dala ve zkratce charakterizovat jako spojení jógy, párové akrobacie a thajské masáže. Je potřeba si ji vyzkoušet, zažít. Není to partnerská jóga a nemá ani nic společného se závěsnou aerojógou. Není to ani akrobacie, jakou si vybavíte z cirkusového představení.

Detox jóga

Provádět očistu a po jejím absolvování zůstávat ve stejných stereotypech a zvycích je zbytečným úsilím a možná to tělu více uškodí, než pomůže.

Naam jóga meditací

Lékaři nedokážou vyčistit naši mysl. Naše myšlenky jsou zpracovávány určitým způsobem bez ohledu, kde skončí v našem mozku, nebo zda je manifestujeme.

Akro jóga pro začátečníky

Na workshop pro začátečníky může dorazit naprosto kdokoliv, není potřeba žádný předchozí trénink, cvičení jógy ani gymnastické zkušenosti. Rovněž přijít s partnerem není nutné, na akci poznáte nové kamarády, se kterými můžete cvičit.

Proč zkusit lekce Iyengar jógy?

"Naším cílem je penetrace mysli, ale abychom na začátku dali věci do pohybu, nezbývá nic jiného, než se zapotit." (BKS Iyengar, 1918 - 2014)

Akrojóga v USA a náš Teachers Training

Budování komunity je jednou za základních myšlenek akrojógy. Nejde jen o to, zacvičit si, ale vytvořit kolem sebe skupinu lidí se stejným zájmem. U nás je akrokomunita zatím v plenkách.