Maui - jóga retreat (6.-20.12. 2016) - nový termín!!!

06. 02. 2016

Bílá pláž s vyčnívajíci zelenou palmou na pozadi blankytně modré oblohy a tyrkysově průzračné vody Tichého oceánu. Stále přiltomný vítr rozhoupává hladinu oceánu a pročechrává vaši hlavu, která s posunem 12 hodin zcela vypne a ztratí pojem o času a dnech.

Bílá pláž s vyčnívajíci zelenou palmou na pozadi blankytně modré oblohy a tyrkysově průzračné vody Tichého oceánu. To není vysněný obrázek při relaxaci, ale realita havajských pláží, aniž by obrázky musely projít fotoshopem. Nespalující slunce září na vše, co ochraňuje a napájí svou energií. V úzkém kontaktu s nim se nespálíte, ale vaše pokožka příjemně zhnědne. Stále přiltomný vítr rozhoupává hladinu oceánu a pročechrává vaši hlavu, která s posunem 12 hodin zcela vypne a ztratí pojem o času a dnech.

Václav Krejčík a Jakub Šamberger vás zvou do havajského ráje na ostrov Maui s prvními dvěma dny strávenými na Oahu v Honolulu. Místním přeletem pak navštívíte krásný ostrov, kam od prosince proudí z Aljašky velryby a vy při výletu "Whale watching" můžete být vedle nich. Když se vynoří, zcela nechápete tu obří velikost, stejně jako když plavete a v průzračné vodě vidíte velkou želvu, která vás podplavává. Žraloci jsou zde také, ale snad s nimi do styku nepřijdete. Když si přivstanete, pronajmete auto, můžete zajet na defíní pláže, kde je za časného ráno můžete pozorovat. Ještě před tím zavítáte do 3000 m nad mořem na zdejší kráter Haleakala, kde prožijete svitání nad Pacifikem. Pronajmout auto se zde vyplatí. Jen tak zažijete krásné pláže, i když jedna taková bude před vaším hotelem. Samozřejmě v každém hotelu nabízejí i jejich servis a zájezdy, a tak jen pronájem auta není podmínkou zaživat zdejší krásu. Jednou budete v džungli na cestě do Hany, kde jsou černé a červené pláže, bujará vegetace, protože součástí je i častý déšť. Přejedete do oblasti Lahaina a Kihei, kde slunce svítí téměř stále, ale příroda je vyprahlejší, ale na její kráse to nic neubírá. Chcete-li velký vítr, občasný deštík a stále přiltomnou duhu na tisíce způsobů, navštivte Paiu a Haiku, městečka na pobřeží. Surfing a kiting maji zde svůj domov. Koupáni ve vlnách, které stahují a podrážejí nohy, dokonale unaví tělo, a džala nétí na delší čas nepotřebujete. Ohromné vlny, pláž s velkými želvami - to je neskutečná krása Paii. Po celém ostrově najdete veřejné pláže a i u těch největších hotelů můžete vstoupit na jejich pláže. Podél cest jsou upravené veřejné parky se stolky a grily, kdybyste chtěli váš odpolední program věnovat koupání, grilování a pozorování zapadajího slunce kolem 17:40 každý den. Výlety na ostrovy Lanai a Molokini se šnorchlováním, potápěním a pozorováním korálů a delfínů umocníte zážitek z Maui.

Zdravé jídlo naleznete na každém rohu. Fish and chips také. Papáju, avokáda, manga a applebananas (krátké, lehce nakyslé banány) koupíte podél silnic, stejně jako osvěžující drinky. V městečkách naleznete večerní ruch a v přírodě neskutečnou krásu. Ráno i večer praxe jógy, techniky pránájámy a meditací a tou nejsilnější meditací bude přiltomnost v havajském ráji. Na míste vyladíte časy jógové praxe s lektory. K jóga retreatu je již jen jeden krok. Přihlásit se a následně v prosinci 2016 odletět!

Termín: 6.-20.12.2016

Lektoři: Václav Krejčík, Jakub Šamberger

Organizace: CK Sunset.

Přihlášky zde.

 

 

IMG_2444
IMG_3236
IMG_3322
IMG_3411
IMG_3427
IMG_3517
IMG_3908
IMG_3941
IMG_4034
IMG_4061.JPG
IMG_4287.JPG
IMG_4368.JPG
IMG_4369.JPG
IMG_4387.JPG
IMG_6036
IMG_6582
IMG_6585
IMG_6631

Jóga Dnes Konference
Mala Collective
Energy Studio jd
JógaMarket