Jóga v Praze (Yogacentrum Holešovice a Ďáblice)

Yogacentrum vedené manželi Smažíkovými nabízí v Praze možnost jógovat hned na dvou místech: v Holešovicích a v Ďáblicích.

Jóga v Berouně (Samaya)

Mým hlavním přáním je, aby klienty lekce bavily, inspirovaly, motivovaly kdomácí praxi, a to i v běžném životě, mimo podložku. Chci, aby odcházeli nabití energií, klidem, podněty pro svůj další rozvoj, a především šťastnější a spokojenější než před začátkem lekce.

Jóga v Praze (YogaPilates Studio)

YogaPilates Studio, nabité energií a radostí z pohybu se nachází v samém srdci Prahy, ve Štěpánské ulici. Díky naší lásce k pohybu a znalosti lidského těla, se zde pod jednou střechou setkává yoga, Pilates a fyzioterapie.

Jóga v Liberci (Namasté jóga studio)

Zvolit si můžete dynamické lekce power jógy a fit jógy, včetně ranních hodin a hodin pro začátečníky, nebo klidné a mírné lekce jemné jógy,vitální jógy a jógy pro těhotné.

Jóga v Jirkově (Ganesha jóga studio)

Ganesha Jóga Studio se nachází v centru Jirkova (Ústecký kraj). V útulném prostředí našeho studia si zacvičíte v malé skupince lidí.

Jóga v Praze (Iyengar Yoga Institut Praha)

Celý institut je zasvěcen jedinečnému učiteli BKS Iyengarovi z indické Puny (*1918 – † 2014), člověku, díky kterému se slovo jóga stalo běžným v řadě domácností na evropském i americkém kontinentu. 

Jóga v Praze (Yoga Art)

YOGA & ART je unikátní prostor zaštiťující projekt v rámci pořádání jógových aktivit pro všechny generace. Záměrem je kombinace osvědčených pohybových cvičení s uměleckým rozvojem osobnosti, kreativity, sociálního cítění a úcty k sobě samému, okolí a přírodě.

Jóga v Pardubicích (Duhové zvonky)

Ekonomická rozvaha celého projektu byla na seznamu našich společných konverzací s manželem, úspory se jevily jako možnost investice.

Jóga v Brně (Happyoga)

Je komorní studio jógy nacházející se v samotném srdci Starého Brna. Zaměřujeme se především na lekce power vinyasa jógy, ale nabízíme i lekce ashtanga jógy, jinové jógy, prenatální jógy, hatha jógy, jógy pro zdravá záda a samozřejmě pořádáme kurzy pro začátečníky a kurzy hormonální (vitální) jógy.

Jóga v Praze (Studio Yoon)

Studio leží v krásné městské části Praha – Klánovice. Tato část Prahy je pověstná svým rozsáhlým lesem a klidným prostředím. Jsou vzdálené pouze 20 minut z centra Prahy.