Jóga v Bedřichově (Studio jóga - UKO)

Ve studiu Jóga Bedřichov, které je součástí Penzionu a restaurace Uko, můžete navštívit kromě lekcí power jógy, také lekce vinyása jógy, hormonální jógy a jógy pro dravá záda. Čeká na vás prosvětlený sál pro 12 cvičících, vybavený jógamatkami a všemi pomůckami pro cvičení jógy, včetně dek.

Jóga v Praze (Yoga Art)

YOGA & ART je unikátní prostor zaštiťující projekt v rámci pořádání jógových aktivit pro všechny generace. Záměrem je kombinace osvědčených pohybových cvičení s uměleckým rozvojem osobnosti, kreativity, sociálního cítění a úcty k sobě samému, okolí a přírodě.

Jóga v Pardubicích (Duhové zvonky)

Ekonomická rozvaha celého projektu byla na seznamu našich společných konverzací s manželem, úspory se jevily jako možnost investice.

Jóga v Praze (Bindu Yoga Studio)

Bindu je původně sanskrtský termín, který byl v různých kontextech ověnčen mnoha významy. Doslovně znamená „bod; tečka; zdroj esence; střed nebo kapka“.

Jóga v Brně (Happyoga)

Je komorní studio jógy nacházející se v samotném srdci Starého Brna. Zaměřujeme se především na lekce power vinyasa jógy, ale nabízíme i lekce ashtanga jógy, jinové jógy, prenatální jógy, hatha jógy, jógy pro zdravá záda a samozřejmě pořádáme kurzy pro začátečníky a kurzy hormonální (vitální) jógy.

Jóga v Praze (Studio Sedmé Nebe)

Blízko lesa, přehrady, ale i stanice metra. Sídlíme na Jižním městě a snažíme se být zde oázou klidu a pokoje. Jsme místem, kde najdete milé a kvalifikované lektory, mnoho stylů jógy, a hlavně příjemné rodinné prostředí. Přijďte si k nám odpočinout od shonu všedního dne.

Jóga v Praze (Studio Yoon)

Studio leží v krásné městské části Praha – Klánovice. Tato část Prahy je pověstná svým rozsáhlým lesem a klidným prostředím. Jsou vzdálené pouze 20 minut z centra Prahy.

Jóga v Praze (Energy Studio)

V novém seriálu představujeme jógová studia. Nechte se inspirovat. Jóga & wine, powerjóga, jóga pro zdravá záda, joga nidra, relaxace a pohoda jsou náplní Energy Studií v Praze. Přijďte si zacvičit jógu do dvou studií v samém centru Prahu.