Jógová studia 28. 09. 2023 PDF Tisk

Jógové studio v Brně: Yoga Garden

V Yoga Garden vzniká komunita, která vysévá semínka soucitu, dechu a síly. Udržitelný růst a minimalizace dopadů naší společnosti na životní prostředí také patří mezi základní hodnoty Yoga Garden. Věříme v různorodou komunitu lidí, která se bude společně rozvíjet pozitivním směrem i mimo naše studio. U nás nezáleží na tom, jestli jdete cvičit jógu poprvé v životě, nebo už máte s jógou dlouholeté zkušenosti. Cítit se u nás budete vždycky stejně - šťastně a vítán. 

Jógové studio v Brně: Yoga Garden

Chceme, aby se jóga stala přístupnou pro každého, bez ohledu na věk, tělesné proporce nebo schopnosti. Snažíme se, aby se u nás každý cítil jako doma a byl sám sebou. V sálech Yoga Garden například nenajdete zrcadla, protože podle nás není jóga o tom, jak při ní vypadáte, ale jak se cítíte.  Naše lektory podporujeme v tom, aby s vámi necvičili a plně se věnovali vám. Díky tomu vidí, kde je potřeba vaši pozici individuálně upravit nebo použít popruh či blok, který vám ji pomůže zvládnout. Tím vším se snažíme inspirovat k soustředění na sebe sama, namísto na svůj odraz v zrcadle.

Yoga Garden je unikátní studio, místo, které vyniká svým designem a zároveň by navozuje klid,  mír a podporuje vznik komunity.  Architekt Szymon Rozwalka nám pomohl navrhnout prostor, který kombinuje moderní design, přírodní prvky a hlavně potřeby lidí, kteří v něm tráví svůj čas. Zahrady nám navrhla zahradní architekt Mirka Svorová. Tyto krásné, zelené zahrady, které můžete obdivovat při své praxi daly vzniknout názvu studia – Yoga Garden. Studio i díky nim získalo nominaci na Stavbu roku 2022 od Archdaily.

Věříme, že Yoga Garden přitahuje mír. Ať už cvičíte kdekoli, v hlavním sále nebo v sále na hot jógu, vždy vám to přinese klid, volnost a úlevu. Jakmile vstoupíte dovnitř, a je jedno, jestli jste zrovna v šatně, nebo popíjíte na pohovce čaj pozitivní vibrace Yoga Garden už na vás aktivně působí. A to se děje ještě předtím, než vůbec vstoupíte na podložku.

Snažíme se, aby si u nás vybral každý. Nabízíme pravidelné lekce pro začátečníky (např. hatha jógu) i pokročilé, které probíhají v obou sálech. Každý týden zakončujeme lekcí hot Yin jóga. Konají se u nás také  taneční  lekce nebo speciální úplňkové lekce a lekce novoluní, které doprovází DJ. Pro ty, kteří si chtějí opravdu “zamakat” máme Drills lekce což je workoutový trénink. Také často pořádáme různorodé workshopy, na kterých si můžete rozšířit své znalosti v oblastech spojených s jógou a seberozvojem. Pravidelně nabízíme speciální akce a také jóga „retreaty“, neboli jóga pobyty. To jsou několikadenní soustředění které vám umožní trochu zpomalit a vymanit se z každodenního života. Takže sledujte naše stránky a sociální média, kam přidáváme všechny akce a novinky.

Na všechny naše lekce je možné přijít jednorázově, nebo v rámci permanentky. Pro začínající máme připravenou výhodnou nabídku, 7 dní neomezené jógy za 500 Kč, ve kterých je možné vyzkoušet si všechny lekce dle vlastního výběru, zjistit co a kdy komu nejlépe vyhovuje, a následně si zakoupit nejvhodnější permanentku. Jedna z nejoblíbenějších je například naše nová Start Somewhere - ta obsahuje 3 měsíce jógy za 4500 Kč. Máme i další speciální balíčky které je možné najít na našem webu. Podařilo se nám vytvořit také velmi kvalitní video online knihovnu s více jak 100 hodinami lekcí, které vedou naši instruktoři. Vřele doporučujeme všem, kteří preferují cvičení online nebo nejsou z Brna. Dokonce se nám do online prostředí podařilo přenést i naše challenge  (program na cvičení 30 dní v kuse). 

Objednat předplatné