Jógová studia 21. 09. 2023 PDF Tisk

Jógové studio v Praze Dejvicích: Aloha jóga

Jógové studio v Dejvicích na Praze 6, 5 minut chůze od Kulaťáku. Otevřené lekce, kurzy a semináře. Jemná i power, vinyasa i hatha, gravid, teen i senior jóga. Lekce pro začátečníky i pokročilé v malých skupinkách. Přátelské prostředí a individuální přístup. To je Aloha jóga!

Jógové studio v Praze Dejvicích: Aloha jóga

Aloha není jen pozdrav; je synonymem života plného sdílení radosti, pozornosti a lásky k sobě i druhým, života, který je pravdivý a poctivý v každém okamžiku.

Tento „Aloha spirit“ jsme přenesli do jógového studia. U nás vždy najdete laskavý a empatický přístup, domácké radostné a nesoutěživé prostředí. Veškerá jógová praxe v našem studiu, ať už v dynamické, nebo jemné podobě, vždy respektuje principy zdravého pohybu.

Na všech lekcích pracujeme s dechovými technikami a věnujeme dostatečný prostor relaxaci a meditaci. Poradíme, jaké lekce si vybírat s ohledem na Vaše zkušenosti, momentální rozpoložení, věk i zdravotní dispozice. Nabízíme také rolf terapii, masáže či kraniosakrální terapii přímo ve studiu.

 

A pokud jste u nás ještě nebyli:

- máme dva světlé a vzdušné prostory, které slouží lekcím různého zaměření po celý týden;
- velký i malý sál jsou komorní (pro 7 a 13 lidí) a umožňují nám vytvářet klidnou a přátelskou atmosféru;
- k dispozici jsou veškeré jógové pomůcky (ale svoji jógamatku si můžete u nás uložit);
- první návštěva je za 100 Kč; pravidelní návštěvníci si vkládají na svůj rezervační účet finanční kredit a z něj hradí lekce za výhodnější cenu;
- řadu lekcí vysíláme online: cvičíte s námi v pohodlí svých domovů a podle nahrávky i opakovaně 7 dní;
- a po lekci se můžete osvěžit čajem nebo limonádou a s lektorkou i ostatními chvíli popovídat :-).

Naším cílem je, abyste se cítili dobře nejen během lekce u nás, ale radostné prožívání přítomnosti si přenesli i do každého dne svého života.

Aloha a Namasté  

  

Kontakty:

 

Objednat předplatné