Jógová studia 26. 10. 2023 PDF Tisk

Jógové studio v Teplicích: Jóga.

Jógové studio - “Jóga.”, které nikdy nebylo v plánu, bylo otevřeno v roce 2017. Najdete u nás rozličné styly jógy se zkušenými lektorkami. Speciální akce a jógové workshopy i s externími hosty jsou samozřejmostí. Studio má prostornou šatnu, zázemí s kuchyňkou a sál poskytující dostatek prostoru pro Vaši praxi.

Jógové studio v Teplicích: Jóga.

Běžné otevřené lekce trvají od 60-75 minut, workshopy pak více hodin. K dispozici jsou jógové pomůcky (podložky, bločky, bolstery, jógové židle, deky, pásky, míčky). Naše lektorky pomůcky ve svých hodinách hojně využívají a mnohdy budete překvapeni, jak se dají pomůcky do praxe zapojit! V šatně je i menší dětský koutek, kde může ratolest počkat, než uplyne Vaše hodinka jógy. V okolí studia bezproblémově zaparkujete a je dostupné MHD.

K zarezervování lekce slouží jednoduchý rezervační formulář na webových stránkách studia, díky němuž vidíte obsazenost lekce. V rozvrhu jsou lekce na výběr každý den. Jako jediná v Teplicích má majitelka - Veronika Hrabáková certifikaci k pořádání a vedení seminářů hormonální jógové terapie pro ženy dle Dinah Rodrigues.

www.jogatecka.cz

Objednat předplatné