BLESKOVĚ
Jógová studia 14. 12. 2023 PDF Tisk

Jógové studio v Praze: Mystery yoga

Nádech, výdech, nádech a relax v našem magickém studiu v srdci Prahy. Pečujte o svou mysl i o své tělo. Vytvořili jsme pro Vás bezpečnou, relaxační oázu, kde se můžete nabít. V našem studiu Mystery yoga nejde však jen o jógu, jde o setkávání duší, kde si navzájem předáváme své zkušenosti.

Jógové studio v Praze: Mystery yoga

Jsme duchovní centrum, kde Vás můžeme nasměrovat na Vaší cestě, kde Vám ukážeme, jak na sobě pracovat a jak si naslouchat, jak najít lásku k sobě a pak i k ostatním. Co dáváte, to dostáváte. Zkrátka jak mít život lehčí a tělo i mysl ryzí.

Speciálně vybraní lektoři jsou zasvěceni do systému reiki a přijímají čistě rostlinnou stravu. Jejich doteky a slova léčí božskou, čistou a pozitivní energií. Každý lektor má svůj styl, proto zkoušejte a najděte si toho svého, který Vás rád a s láskou povede na Vaši cestě! Čerpejte a učte se z každé lekce.

V našem studiu nabízíme různé styly jógy, workshopy, semináře, fyzioterapie, kurzy pro lektory jógy a školu pro budoucí lektory jógy. Dále nabízíme reiki terapie a zasvěcení do reiki.

Přejete si lépe porozumět vlastní praxi nebo tomu, co se vyučuje ve skupinových lekcích jógy? Chcete zkusit, jaká je praxe jeden na jednoho nebo si nechat poradit s pozicemi, které jsou pro Vás již dlouho výzvou? Vyberte si jednoho z našich lektorů a kontaktujte naše studio pro jeho časové možnosti – můžete si rezervovat soukromé lekce. S námi můžete vyrazit i na jógové retreaty.

Zakladatelkou studia je lektorka jógy Edita Michalčáková, která je zároveň i umělec – maluje energetické obrazy tak zvaným channelingem. Ve studiu tedy tak najdete specifický design s nádechem Egypta a Indie. Její obrazy jsou nedílnou součástí a vytváří tak harmonickou energii všech prostor. Sál je sestaven tak, aby harmonizoval a čistil energie – je léčivý už jen sám o sobě.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Tým Mystery yoga.

-jd-

Kontakty na studio:

Objednat předplatné