Do plavek powerjógou a meditací!

04. 05. 2012


Vydejte se na cestu objevení „lehkosti“ a radosti života! Každý může jít touto cestou bez stresu, napětí a s plnou zásobou energie.  12 týdenní inteligentní program změny životního stylu Powerjóg...
Vydejte se na cestu objevení „lehkosti“ a radosti života! Každý může jít touto cestou bez stresu, napětí a s plnou zásobou energie. 
12 týdenní inteligentní program změny životního stylu Powerjóga LIFE koncept vás provede změnou s ohledem na váš dosavadní život. Najdeme v něm rezervy a otevřeme energetické zdroje pro pocit pohody a radosti v životě. Zhubnete, zbavíte se stresu, zlepšíte kondici a naučíte se být spokojeni sami se sebou, mít se rádi a věřit si.
Stále jste jako na houpačce? Váha vám kolísá, začlenění nových rituálů a pravidel zdravého životního stylu pokulhává? „ Znáte tento kolotoč? 
Je to neustálý boj o to, kdo zvítězí. Vaše vnitřní přesvědčení a intuice, nebo pohodlnost a požitkářství z uspokojování emocí? Není však cennější zdraví, životní pohoda a vnitřní kotva, která vás navádí k hledání štěstí uvnitř sebe sama, než uspokojení se vnějším světem včetně lidí?  
Díky síle těla objevíte svou vnitřní sílu, kterou můžete využívat v každodenních situacích pro lehkost života. Vnímání okolního světa i sebe sama vypovídá o tom, jak se cítíte a co prožíváte. I když chcete jen hubnout, není třeba každý den sportovat a jíst pouze „zrní“. Je nutné uvolnit se! Objevit díky relaxaci hluboký potenciál síly, který je dostačující pro nově započatou změnu. Nespalovat (neoslabovat se?) se starostmi, obavami a strachy. 
Nehledejte pomoc a změnu v pilulkách a extrémních přístupech, ale objevte svou vnitřní sílu ve zdravém životním stylu a dovolte si změnit vše, co chcete. Budu průvodcem vašeho snažení  a společně si splníte svůj sen!
Blokátorem všeho je stres. Projevuje se v různých rovinách a vychází ze strachu, obav, napětí a hodnocení situací okolo sebe. Stres je nutné rozpustit a díky tomuto uvolnění se odblokují negativní emoce, uvolní se procesy pro změnu jako je hubnutí a další problematické oblasti. Díky proudícím hormonům štěstí budete prožívat přirozenou relaxaci v každém okamžiku svého života. Budete se umět zastavit, zbavíte se pocitu, že vám něco utíká pod rukama, nebo že vy nestojíte za  péči, kterou si máte věnovat,  popř. tu, kterou někdo věnuje vám. Přesto všechno je základem „mít se rád“ takoví, jací jste, a jste-li s něčím nespokojení, uvědomit si, co pro to můžete udělat a pracovat na tom. Nenaříkat, nefňukat, ale jít dopředu. 
Se svým programem a zkušenostmi vám budu připraven pomáhat! Pozor! Mohu vás jen inspirovat, ale nezhubnu za vás, nezbavím vás stresu a napětí, nezlepším vaši kondici. To musíte vy. Já mohu být pouze vaším průvodcem v programu DO KONDICE - Powerjóga LIFE koncept. 
Václav Krejčík www.dokondice.cz 

Jóga Dnes Konference
Energy Studio jd
JógaMarket