AntiGravity ® Yoga: Open up Be Free!

28. 07. 2014


Stále intenzivněji se v ČR a na Slovensku rozšiřuje nový trend AntiGravity ® Yoga. Toto okouzlující, relaxačně meditační, ale současně cvičení rozvíjející sílu a pružnost, si získává stále více vyznavačů.

Stále intenzivněji se v ČR a na Slovensku rozšiřuje nový trend AntiGravity ® Yoga. Toto okouzlující, relaxačně meditační, ale současně cvičení rozvíjející sílu a pružnost, si získává stále více vyznavačů. Jeho autor a zakladatel společnosti AntiGravity®  Fitness Christopher Harrison hledal jako baletní tanečník a gymnasta komplexní  cvičební systém a spojil prvky z jogy, techniky pilates, gymnastiky, baletu ale i prvky propriocepce a rehabilitační inverze.

„Na počátku vzniku  AntiGravity®Fitness bylo hledání cvičení, které by dokázalo eliminovat moje zranění a přetížení“ říká Christopher Harrison. Ten jako špičkový gymnasta a tanečník na Broadway začal používat Hammock nejen pro svoji AntiGravity akrobatickou skupinu, ale i pro přátele a celebrity , kteří měli potíže s klouby a bolavými zády. A protože se každému, díky geniální nulové kompresi páteře okamžitě ulevilo a potíže zmizely, rozhodl se Christopher Harrison nenechat si tento objev pro sebe, ale rozšířit ho do celého světa.

Zvláštním cvičebním náčiním je Harrison´s  AntiGravity® Hammock, tedy speciální závěsné zařízení, které umožní odlehčit klouby od podložky a poskytne opravdové antigravitační pocity. Toto originální náčiní má vysokou nosnost, 500 kg a ve spojení s certifikovaným lektorem, proškoleným společností máte záruku absolutní bezpečnosti. Jak říká Christopher Harrison, v současnosti nabízí společnost přes 1000 cviků a ásán v různých specializacích : AntiGravity ® Aerial Yoga, AntiGravity® Suspension Fitness, AntiGravity® Restorative Yoga, AntiGravity® Pilates, AntiGravity® Kids a AntiGravity ® AirBarre. Takže každý se může zaměřit na cvičení, které je mu nejbližší.

Na českém a slovenském trhu je celá řada studií, která užívají zaměnitelná jména a nabízejí AntiGravity ® Yoga výuku bez řádného školení a certifikace; společnost AntiGravity® však nemůže u takových studií garantovat bezpečnost Hammocks ani kvalitu takové výuky. Pouze instruktoři, kteří jsou certifikováni originálním AntiGravity ®  pana Christophera Harrisona jsou kvalifikována a oprávněna vést bezpečně AntiGravity ® Yoga. Christopher Harrison, designer leteckých vystoupení pro Hollywoodské celebrity, odpovídá za bezpečnost na prvním místě. Každá technika je tak prozkoumána v AntiGravity  laboratoři, včetně zdravotních účinků, před sdílením s veřejností.

AntiGravity®Yoga je v současnosti ve 47 zemích světa a nedávno se zahájila výuka třeba v Mongolsku, konstatuje Christopher Harrison. Mezinárodní fitness řetězec Holmes Place nedávno oznámil dohodu, na základě které bude vyučovat AntiGravity ® Yoga ve svých fitness centrech v 11 zemích včetně České republiky.

AntiGravity ® Yoga to je osvobození od bolesti zad :

Protažením páteře v pozici nulové komprese se oddalují meziobratlové prostory, protahují se ligamenta  a meziobratlové disky hydratují a regenerují. Vraťte páteři pružnost a zbavte se okovů starostí, které nosíte „na bedrech“. Osvoboďte se a rozleťte se svobodně prostorem! Jak říká autor :“Open up, Be free ! Pohyb ve všech rozměrech prostoru umožňuje otevřít nejen svoje tělo, ale také svoji mysl .“

Zpomalte stárnutí s AntiGravity ® Yogou :

Nastartujte aktivní hubnutí a proces detoxikace organismu. Tlakem na lymfatické body aktivujte tok lymfy v lymfatickém systému, který je významnou součástí imunitního systému. Sběr a odplavování odpadních látek z tělesných tkání podpoří proces  transportu zadržené vody z organismu. Koktejl  endorfinů, neboli „hormonů štěstí“ činí cvičence AntiGravity závislými, říká s úsměvem Christopher Harrison.

AntiGravity ® Yoga je trojrozměrný funkční trénink !

Dokonalý funkční trénink díky 3 D pohybu. Efektivní zapojení svalstva celého těla, které navíc rozvíjí flexibilitu a mobilitu kloubů. Díky výrazné podpoře srdeční činnosti stimuluje krevní oběh a zlepšuje metabolismus.

AntiGravity ® Yoga byla vytvořena tak, aby byla vhodná a proveditelná pro každého a je osobní garancí  Christophera Harrisona, že se budete cítit lépe a budete vyšší již po první lekci. Pružnost a síla z jógy vám umožní užít si pózy AntiGravity® a naopak, antigravitační pozice vám nabízejí nový způsob jak kultivovat sílu a pružnost.

Kriška Miloš

Informace a originální licenci AntiGravity®Yoga pro své studio získáte www.antigravityyoga.cz nebo na milos.kriska@fitness14.cz, informace o proškolených lektorech pak na www.antigravityfitness.com

Logo AGY.JPG AGY SK.JPG 8226_antigravity-facebook Open up

 

 


Jóga Dnes Konference
Energy Studio jd
JógaMarket