Jóga Dnes Speciál 09. 10. 2023 PDF Tisk

Jóga Dnes SPECIÁL opět vyjde!

10.10.2023 vyjde speciální vydání Jóga Dnes - SPECIÁL s tématem DUŠEVNÍ ZDRAVÍ a zdraví +  40 zdravých receptů. Objednejte si vydání SPECIÁLU právě teď. 

Jóga Dnes SPECIÁL opět vyjde!

Letošní podzim Vám přinášíme jediný Speciál Jóga DNES tohoto roku, který se ponese v duchu tématu Jóga a duševní zdraví. Jeho prodej je pouze na internetu a ve vybraných jógových centrech. 

Duševní zdraví je v této době opravdový poklad. V říjnovém vydání Speciálu se proto zaměříme na techniky a také cesty a přístupy, jak o něj pečovat. Budeme se věnovat dechu, pozornosti, funkci přání a technikám, jak přitáhnout do života to, co chceme. V podobném duchu se ponesou i jógové sestavy – budou dechové, meditační a zaměřující se na harmonizaci nitra.

V druhé polovině Speciálu se zaměříme na sváteční - vánoční čas, svátky, kde hlavní roli hraje rodina a tradiční vaření a pečení. 40 receptů tentokrát věnujeme právě adventu a svátkům – těšit se můžete na tradiční pečení ve zdravém kabátě, cukroví, sváteční pokrmy a lehké a zdravé pohoštění. Dotkneme se tradic a také se zaměříme na to, jak si svátky a sváteční čas chutně užít a přesto si ponechat lehkost a dobrý pocit.

Jóga Dnes SPECIÁL … pro Vaši radost, rovnováhu a pohodový sváteční čas. 

-jd-

Objednejte jedno vydání ZDE.

Objednat předplatné