BLESKOVĚ
Jóga Dnes Speciál 20. 03. 2022 PDF Tisk

Nový JÓGA DNES Speciál vychází 1. dubna!

Druhé vydání Jóga DNES Speciál vychází 1. dubna 2022! Speciál časopisu Jóga DNES se tentokrát ponese v duchu pozitivního ovlivnění těla a práce na svém JÁ a nese název Hackněte své tělo!

Nový JÓGA DNES Speciál vychází 1. dubna!

Hlavní témata Speciálu jsou zaměřena na kvalitu a délku života, zlepšení výkonu, ovlivnění myšlení a celkového fungování těla. Seznámíte se s pojmy jako je longevity neboli zdravá dlouhověkost, nootropika, trackování nebo konzistence. Jógové sestavy budou zaměřené na rozproudění energie a lymfy a také se můžete těšit na spojení aromaterapie a jógové praxe.

Ani recepty nezůstanou pozadu a budou povzbuzující a pokrokové – těšit se můžete na smoothies, povzbuzující nápoje, poke bowls a dezerty se superpotravinami. Své JÁ vám pak pomůže zlepšit 16 stran přílohy – naučíte se, jak podpořit víru v sebe sama, vytrvalost i chuť pouštět se do nových věcí. Představíme vám work-life zásady a prozradíme, jak bojovat s prokrastinací.

JÓGA DNES Speciál vychází pouze formou předplatného. Neváhejte a objednejte si to své ještě dnes! Stačí, když kliknete SEM.

Přejeme vám pohodové čtení!

redakce JD

Objednat předplatné