BLESKOVĚ
Spolupracujeme 04. 11. 2019 PDF Tisk

Rodinný podnik se srdcem pro jógu přináší světové značky

Lenka, Maťo a Tomáš jsou trojice, kterou spojila láska k józe a k přírodě. Před několika lety se pustili do společného podnikání. Vedle úspěšného rodinném podniku dnes budují i ​​největší portál pro nadšence jógy na Slovensku.

Rodinný podnik se srdcem pro jógu přináší světové značky

Jak sami říkají, chtějí, aby zákazníci cítili, že na druhé straně jsou lidé s nadšením pro to, co dělají. Věří, že (téměř) všechno je možné a namísto odstupu od zákazníka vsadili na empatický přístup a otevřenou komunikaci. Jejich e-shop Flexity se specializuje na pečlivě vybírány produkty světových značek se záměrem poskytnout ideální vybavení pro milovníky pohybu, zejména jógy, pilates, fitness či akrojogy. Kromě kvality produktů dbají i na jejich vliv na životní prostředí: nabízejí materiály a produkty, které jsou laskavé k tělu ik přírodě.

Chyběl jim kvalitní servis pro jóga nadšence.

E-shop začali plánovat jednoho dne po hodině jógy. Uvědomili si, že na trhu byl stále prostor vybudovat lepší servis pro jogíny. Sepsali si vše, co jim jako zákazníkům překáželo a podle toho začali budovat svůj byznys.

Trvalo přes půl roku, dokud vznikla testovací verze. Znamením, že jsou na dobré cestě, byla nečekaná objednávka. "Omylem jsme jeden den nechali běžet testovací verzi live a rovnou nám přišla objednávka, co nikdo z nás nečekal," vzpomíná na začátky firmy Tomáš, jeden ze spoluzakladatelů.

Chtějí prolomit bariéru formálnosti

Filozofií firmy je zejména přistupovat k lidem tak, jak by se oni sami chtěli cítit. Věří, že téměř vše je možné a namísto chladného odstupu od zákazníka si hned od začátku zvolili přátelský tón.

Tím, že sami žijí jógou a odpovědným životním stylem, chtějí, aby toto cítili i jejich zákazníci. "Každý, dokonce i zákazník, může přijít s nápadem, jak věci dělat lépe - takovou zpětnou vazbu přijmeme rádi," říkají a dodávají, že stále vnímají, že v online nákupech chybí jakási empatie vůči zákazníkovi. Právě tu se snaží promítat do všeho, co dělají.

Pomáhají lidem, kteří se ještě v józe jen hledají. Sami zkoušejí různé styly a směry jógy, aby věděli co nejlépe poradit každému. Lenka a Tomáš zároveň působí v Bratislavě jako instruktoři jógy. Ve Flexity věříme, že nestačí jen prodávat věci, ale i žít jógou, budovat vztahy a být užitečnými pro své okolí.

Motto jejich fungování je:

Postarejte se o své tělo. Je to jediné místo, kde musíte žít.

www.flexitylife.cz

info@flexitylife.cz

Tomáš Sokol

spoluzakladatel

 

Objednat předplatné