Příběh čtenářky Sophie

19. 05. 2015


Pozice "lva" - stačí vypláznout jazyk co nejvíce to jde, a pokud se u toho můžete dívat do zrcadla, výsledek je zaručený!

"Moji" mysl rozveselí jakákoli jógová pozice, v níž se cítím dobře, protože pak vím, že jsem zase o něco víc překonala nejen svoje stárnoucí tělo, ale především svoji pohodlnost.

Ale je asi jen jediná a zaručená jógová pozice, která mi zachránila nejen přítele, partnera a otce mých dětí, zdravý rozum, děti před matkou v blázinci a několik opravdových přátel, rovněž zachránila nervy drásající chvíle v práci a tudíž i zdravou mysl, a to je pozice "lva" - stačí vypláznout jazyk co nejvíce to jde, a pokud se u toho můžete dívat do zrcadla, výsledek je zaručený! Radím všem, kteří jógu milují, nenávidí nebo je jóga nechává chladnými, prosím, vyzkoušejte alespoň jednou denně, nejlépe po probuzení, pozici LVA - vyplázněte na sebe jazyk co nejvíce to jde. Uvidíte, jak vám tato velmi jednoduchá, ale o to účinnější pozice změní ráno, den, týden, život - stačí tak málo, vypláznout na sebe kdykoli si vzpomenete, jazyk. A závěrem jen doplním, že pokud na sebe budete vyplazovat jazyk denně, nebudete mít vrásky, nervy a stres:-)

 

  • autorka: Sophie Kubešová
  • zdroj fotky: Samphotostock.cz 

Jóga Dnes Konference
Energy Studio jd
JógaMarket