Powerjóga Edice 2011 - DVD opět v prodeji od 1.2.2013

26. 01. 2013


Velice oblíbený 2 DVD SET Powerjóga Edice 2011  autora Václava Krejčíka opět vychází v reedici.    Jóga je charakteristická svou otevřenou náručí pro všechny, kteří se nechtějí nec...

Velice oblíbený 2 DVD SET Powerjóga Edice 2011  autora Václava Krejčíka opět vychází v reedici.

Jóga je charakteristická svou otevřenou náručí pro všechny, kteří se nechtějí nechat spoutat a chtějí poznat a ovládat svoji energii. Vy, kteří toužíte po inspiraci, Vy, kteří chcete pomoci postrčit o kousíček dál, využijte možnost cvičit s novým DVD Václava Krejčíka Powerjóga Edice 2011, na kterém naleznete 2 DVD.

První DVD je 60minutová lekce Vinyasa FLOW powerjógy. Druhé DVD je složené z 2 videosekvencí Powerjóga FIT&SLIM zaměřených na hubnutí a tvarování těla a audio návodů pro správné praktikování plného jógového dechu, dechu udždžají. Kdo si potřebuje odpočinout a nabrat síly, může sledovat prožitkovou relaxaci a meditaci „Zastavte se!“. Díky zaměření pozornosti na místa fyzického těla, zvuk dechu, tělesné a energetické zámky dochází k odpoutání se od okolí a nastává dynamická meditace.

Vznášíte se na vlně dechu, kterým se postupně stáváte. Jógové ásany rozvíjené v rytmu dechu, nácvik plného jógového dechu a dechu udždžají, skoky a energické přechody, vinyasa jóga v sekvencích příbuzných ásan, dynamické sestavy pro rozproudění energie, to je nové DVD Powerjóga Edice 2011.

Vinyasa FLOW Powerjóga je dynamické cvičení založené na spojení plynulého a jemného dechu s pozicemi (vinyasa) a vytvoření jednoty těla, mysli a duše. Během dynamického cvičení, s cílem zpomalit dech a šetřit práci srdce, zůstává člověk na 5 nádechů a výdechů v pozici a dynamicky, avšak plynule, rozvíjí vždy předcházející pozici. Jednotlivé sestavy jsou prokládány krátkými vinyasami (například sestava súrja namaskár), které rozproudí energii a zahřejí organismus. Pak opět dochází k zastavení se v pozicích a pozorování vnitřního klidu. Polohy těla a jeho pohyby všemi směry vytvářejí proud energie, která proudí celým tělem a dokonale pročistí celý organismus a mysl. Hlavním cílem je pročistit tělo (zbavit je nečistot, toxinu, usazenin a přebytečného tuku), povzbudit imunitu a posílit kardiovaskulární systém, souměrně protáhnout a posílit svaly celého těla, aby zůstalo funkční a vitální. Vinyasa styl jógy je efektivní pro zvýšení fyzické i psychické kondice. Uspokojí všechny, kteří již cvičí a kterým se jóga líbí natolik, že se stala jejich životním stylem.

Ač se jedná o silové cvičení jógových ásan a na první pohled náročných pozic a variací, lehkost a „tanec“, které se ve vinyase projevují, způsobují obnovení energie a pocit uvolnění. Koncentrace a disciplína jsou důležitými podmínkami pro správné cvičení vinyasa jógy. Stačí nenásilně a plynule dýchat, zapojovat tělesné zámky (bandhy) především uddijánu a mullu, řídit se pravidly nenásilí a nesoutěžení, a Vinyasa FLOW powerjóga obnoví prudění životní energie.


Nechte se inspirovat krásou jógy!

Track list DVD Powerjóga Edice 2011 Václav Krejčík


Disk 1 Vinyasa FLOW powerjóga Přehrát vcelku Příprava na cvičení Súrja Namaskar A+B Objevte svou vnitřní sílu Protáhněte boky Otevřete své srdce Povzbuďte trávení Obraťte se a relaxujte


Disk 2 Powerjóga a relaxace Powerjóga FIT&SLIM  1. Nohy a hýždě 2. Břicho Pránájáma pro začátečníky 1. Plný jógový dech 2. Udždžají dech Prožitková meditace: „Zastavte se!“ Bonus 1. Rozhovor synlab czech 2. Rozhovor VZP, Krajská pobočka Praha  


Jóga Dnes Konference
Energy Studio jd
JógaMarket