Podložky a DVD s 30% slevou pro členy Klubu předplatitelů JD!

10. 12. 2013


První partner Klubu předplatitelů JÓGA DNES je Energy Obchod. Podložky Bodhi a DVD jsou nyní pro Vás na našem webu za speciální ceny.

Prvním partnerem Klubu předplatitelů je Energy Obchod. Podložky Bodhi na cvičení jógy, vybraná jógová DVD jsou již nyní v nabídce s 30% slevou pro majitele členství v Klubu předplatitelů JÓGA DNES.

Pokud chcete nakupovat za výhodné ceny, v pravém rohu stránek se zaregistrujte do KLUBU PŘEDPLATITELŮ. Vyplňte základní údaje a zašlete žádost o registraci. Do jednoho pracovního dne dojde k ověření aktivního předplatného, bude Vám odpovězeno a aktivováno členství v tomto klubu. Jakmile Vám přijde potvrzující e-mail, můžete již nakoupovat DVD a podložky nabízené v rámci Energy Obhodu na speciální stránce pro členy klubu předplatitelů. V rámci této registrace najdete na svém profilu aktivační slevový kód, který při vyplnění objednávky přímo na stránkách www.jogadnes.cz zadáte do své objednávky a ceny pro vybrané a uvedené produkty na webu vám jsou automaticky poníženy při dokončení objednávky.

Příjemné cvičení s pomůckami z Energy Obchodu!


Jóga Dnes Konference
Energy Studio jd
JógaMarket