PF 2012 Vašek Krejčík

26. 12. 2011


Je téměř konec roku, lidé běhají po ulicích, obchody praskají ve švech a do emailových schránek začíná přistávat jedno přání za druhým. Média nás straší rokem 2012 a krizí. Dokonale šroubují katastrof...
Je téměř konec roku, lidé běhají po ulicích, obchody praskají ve švech a do emailových schránek začíná přistávat jedno přání za druhým. Média nás straší rokem 2012 a krizí. Dokonale šroubují katastrofické scénáře a když ráno posloucháte zprávy, máte chuť už nic nedělat, nevstávat a vzdát to. Mediální masáž je velice silná a tak se snadno zapomíná na to, že každý z nás je strůjcem svého štěstí. Vše bude takové, jaké si to uděláme a tak s trochou snahy, vůle a víry v radost a pohodu světa můžeme  strávit nejen letošní svátky, ale i další rok či roky v pohodě. Možná budeme zkoušeni, možná...., nebo nejsme snad zkoušeni každý den? Bez ohledu na to, co nám média nutí a jaký rok je v kalendáři.
Vypněte zprávy, minimalizujte tok informací k sobě a zkuste si najít čas sami pro sebe! Pro své blízké, pro svou duši a spojení dechu, těla i mysli do jednoho celku. Pro  vnitřní sílu a pohodu. Trénujte, cvičte jógu, zkuste meditace a uvidíte, jak příjemně Vám bude, ikdyž se nacházíte ve světě manipulace. Buďte sami sebou a užívejte si to, že ráno vstanete a můžete dýchat. 
Krásné svátky a radostný Nový rok 2012 Vašek Krejčík 

Jóga Dnes Konference
Energy Studio jd
JógaMarket