BLESKOVĚ
Jóga Zprávy 04. 11. 2023 PDF Tisk

Objednejte si předplatné JÓGA DNES s dárky

Získejte pravidelnou dávku inspirace ze světa jógy a zdravého životního stylu. V každém čísle časopisu JÓGA DNES najdete nové jógové sestavy, tipy na meditace a práci s myslí, recepty a rozhovory se zajímavými osobnostmi.

Objednejte si předplatné JÓGA DNES s dárky

6 čísel jen za 594 Kč

K nákupu předplatného pro vás nyní máme i dva bonusy:

Předplatné do videotéky Jógy Virtual, kde na vás čekají lekce jógy i meditace. Kromě zajímavého čtení si tak můžete užívat i lekce v pohodlí domova nebo na cestách.
Podzimní JÓGA DNES Speciál přinášející 108 stran, které vám pomohou udržet si duševní pohodu i během podzimu a následné zimy. Zároveň v něm najdete i 40 zdravých receptů pro období adventu a vánočních svátků.

OBJEDNAT PŘEDPLATNÉ

Vážené čtenářky a čtenáři,

časopis JÓGA DNES slaví 15. narozeniny a oslavuje je společně se všemi, kteří mají zájem o jógu, zdravý životní styl a životní pohodu. V redakci JÓGA DNES jsme přivítali nové autorky, tvoříme nové rubriky a seriály, inspirujeme v rozmanitých námětech nejenom v jógovém světě. 

S podzimem jsme pro vás připravili dárek k předplatnému – Jóga Dnes Speciál při objednání nového/ prodlužujiícího předplatného Jóga Dnes. Současně s tím, jako předplatitelé Jóga Dnes, můžete čerpat i nový kurz DETOX HLAVY s Václavem Krejčíkem, který byl v září publikován. Pokud jste nevyčerpali 2 online kurzy po dobu svého předplatného, můžete nyní tento nový kurz využít pro podzimní čas.

Téma Jóga Dnes Speciálu říjen 2023 je DUŠEVNÍ ZDRAVÍ + 40 zdravých receptů a pokrmů pro adventní čas. Užijte si tento dárek k předplatnému Jóga Dnes a mějte pohodový podzim, sváteční čas, kdy tvoříme pěkné podmínky pro společné bytí. A spolu – to je jóga. Vítejte ve SVĚTĚ JÓGY.

-jd-

Objednat předplatné