Jógová studia 14. 04. 2016 PDF Tisk

Jóga v Praze (Karma Yoga)

Za zrozením Karma Yogy stojí myšlenka empatie, vnímaní a lásky pro sebe a pro ostatní. Na tuto myšlenku navazuje mimo jiné výjimečný projekt bezplatných lekcí pro onkologické pacienty, kteří zde mohou společně praktikovat, meditovat a sdílet.

Jóga v Praze (Karma Yoga)

Karma Yoga je jógové studio přímo v srdci Vinohrad. Svou nabídkou je otevřené všem od úplných začátečníků, kteří se s jógou teprve seznamují, až po zkušené jogíny. Zacvičit si zde můžete od brzkých ranních hodin jemnou a meditační jógu, ale také dynamičtější styly a poweryogu nebo létající jógu v sítích. Nechybí lekce pro děti, nastávající maminky či seniory. Kromě klasických lekcí a kurzů nabízí studio širokou paletu workshopů, seminářů a zájezdů do Čech i zahraničí. Můžete s námi strávit krásný víkend v českých horách, ale také podniknout jógovou cestu třeba na daleké Bali nebo Srí Lanku.


Za zrozením Karma Yogy stojí myšlenka empatie, vnímaní a lásky pro sebe a pro ostatní. Na tuto myšlenku navazuje mimo jiné výjimečný projekt bezplatných lekcí pro onkologické pacienty, kteří zde mohou společně praktikovat, meditovat a sdílet. Jóga pro nás není jen cvičení, ale také energie, filozofie. Snažíme se proto, aby Karma Yoga byla místem, kde se lidé mohou zastavit a tuto energii načerpat.

www.karmayoga.cz

 

Objednat předplatné