Instruktorem hathajógy ze srdce

24. 01. 2012


Líbí se vám jóga? Cítíte její účinek na svém těle i mysli? Udělejte krok správným směrem a svou jógovou radost začněte předávat i ostatním! Staňte se instruktorem hathajógy!  Koncept vzdělávacího...
Líbí se vám jóga? Cítíte její účinek na svém těle i mysli? Udělejte krok správným směrem a svou jógovou radost začněte předávat i ostatním! Staňte se instruktorem hathajógy! 
Koncept vzdělávacího programu Instruktor hathajógy je určený všem, kteří chtějí prohloubit své znalosti a zkušenosti v oblasti hathajógy, nabýt pedagogických, metodických, motivačních schopností a dovedností pro výuku hathajógy a inspirovat tak mnohé zájemce z řad široké veřejnosti pro příjemnou cestu hathajógou. V rámci akreditovaného systému MŠMT Instruktor hathajógy se seznámíte se všeobecnou zdravovědou, jógovou anatomiíí a fyziologií, etickými i morálními zásadami cvičení jógy, její historií i filosofií. Náplní hathajógy jsou ásany (pozice), pránájámické techniky (druhy dechů, prostředky pro ovládání energie bandhy a mudry) a očistné techniky (šatkarmas). Podstatnou součástí školícího programu je teorie a praxe koncentračních, relaxačních a meditačních technik. 

„Vzdělávací program Instruktor hathajógy je pro vás tím správným vykročením za svým srdcem a tím i velkým přínosem pro další lidi, kteří chtějí začít s jógou. Sama jsem absolvovala vzdělávací program BMSA Instruktor hathajógy a můžu ho vřele doporučit. Díky školení jsem pronikla hlouběji do tajů jógy jako takové, naučila jsem se technikám hathajógy, správnému provádění jógových ásan, dýchání, dechovým technikám, používání muder, bandh a relaxačním technikám. Bližší pochopení jógové filozofie mi otevřelo nové obzory, pochopení mnoha souvislostí, přineslo mi i nová uvědomění pro mne samotnou. Díky tomu jsem ve svém životě pokročila o kus dále a dnes již mohu své zkušenosti s láskou předávat lidem dál. Stát se instruktorem hathajógy je zkrátka posláním“.
Táňa Ametová, instruktora hathajógy
Více informací na www.bmsa.cz 

Jóga Dnes Konference
Mala Collective
Energy Studio jd
JógaMarket