CD Meditace pro začátečníky opět k objednání

23. 01. 2012


Je čas na meditaci! Rok 2012 otevírá cestu jemným energiím ve vesmíru, a proto pracujte na nich. Uvolnění, relaxace a zbavení se harampádí v mysli, to je meditace. CD Meditace pro začátečníky, které v...

Je čas na meditaci! Rok 2012 otevírá cestu jemným energiím ve vesmíru, a proto pracujte na nich. Uvolnění, relaxace a zbavení se harampádí v mysli, to je meditace. CD Meditace pro začátečníky, které vyšlo minulý rok v edici Jóga dnes a bylo vyprodané během několika měsíců, je opět nyní po reedici na trhu. Dvou CD opět vychází  25. ledna 2012. Kdo jste na něj čekal, podívejte se na www.jogamarket.cz a objednejte si ho včas! 
V životě každého z nás jsou chvíle, kdy pod tíhou únavy, napětí nebo emocí nejsme schopni vyloudit úsměv na rtech. Stává se to jak ženám, tak mužům, bez rozdílu věku, a je jen na nás, jak se v sobě zorientujeme. Budeme-li žít pod nadvládou smyslů, emocí či ztotožňování se s pomíjivými situacemi či objekty a současně budeme vytvářet lpivé vazby k něčemu a někomu, zůstaneme stále v začarovaném kruhu podléhání nebo slepé víry. Přitom by stačilo, kdybychom začali hledat štěstí a radost uvnitř sebe samých. Tyto kvality má duše každého z nás. Je klidná, láskyplná a nezosobněná. Je univerzální a nemá tu či onu podmínku, za které je šťastná. 
Přiznáme-li si, že jakékoliv vazby jsou pomíjivé a jediné, co stojí za to budovat, je vlastní niterní prožitek radosti a štěstí, ucítíme v sobě závan uvolnění a klidu. Vnitřní klid a úcta k vnitřnímu vědomí pak budou každodenními společníky na trnité cestě života. Naučíme se respektovat sebe a druhé, budeme spokojení se všemi situacemi, díky nimž se poznáváme. Jsou našimi učiteli, ať mají kvalitu kladnou, nebo zápornou. 
Sebepoznávání, sebedisciplína a vitalita nás budou provázet na každém kroku, když se naučíme pracovat se svojí vlastní vnitřní sílou. Každý z nás ji má. Je jen těžké se naučit ji využívat a používat, či směrovat správným směrem. Posloucháme-li hlas své intuice (vnitřní síly), která nás správně navádí, můžeme světem putovat bez velkých klopýtání. Když neslyšíme, narazíme. Ale to je naše učení a díky za něj!
Relaxační a meditační techniky, které vám nabízím na svém novém CD Meditace pro začátečníky, jsou jednoduchými návody pro ty, kteří jen koketují s meditací a nevědí jak na ni, zároveň uspokojí i ty, kteří chtějí vyzkoušet například dlouhý jógový spánek (jóga nidra). 
Možná jste se nikdy sami sebe nezeptali, kdo jste?  Možná jste nikdy nepřemýšleli o své duši? Možná jste nikdy nedávali důraz na své myšlenky? Možná vám cíle utíkají pod rukama? Možná se potřebujete jen uvolit a odpočinout si, ale nevíte jak na to?  Možná………..!
Budu rád, přijmete-li mé pozvání k uvolnění a rozpoutání svého štěstí!    Václav Krejčík  


Jóga Dnes Konference
Mala Collective
Energy Studio jd
JógaMarket