Dvouměsíčník JÓGA DNES podzim vychází 7.9.

7. září vyjde podzimní číslo časopisu Jóga Dnes už jako dvouměsíčník. S pravidelností dvou měsíců si nyní můžete číst informace o zdravém životním stylu, józe a užívat si radosti z jógy. 

Letní JÓGA DNES - nová, lepší a silnější o 12 stran

JIŽ ZA PÁR DNŮ! Nové číslo JÓGA DNES vychází 1.6. a bude plné inspirativních a silných článků, které se jen tak neodkládají. 

JÓGA DNES JARO a dvouměsíčník JÓGA DNES se blíží!

O 4 stránky opět více, mnoho zajímavého čtení, emocí a radostí s JÓGA DNES JARO a......blížící se dvouměsíčník. To jsou novinky z JÓGA DNES. 

Jóga Dnes ZIMA 4/2014 již 1.12.

Tématem je naladit svou mysl do pozitivna, aby tato emoce zasáhla celý organismus a celou bytost. Nechte se nakazit virem radosti, inspirovat se a pracujte na své vnitřní radosti, hledejte uvnitř, když máte možnost a jděte za štěstím.

Jóga Dnes Podzim 3/2014 vychází 8.9.

Nové, o 8 stran rozsáhlejší a v pevné vazbě...to bude nové vydání Jóga Dnes PODZIM. + Jóga Dnes přineseme kupony na cvičení zdarma ve vybraných jógových studiích pro váš podzimní start jógy. 

Plán distribuce JÓGA DNES LÉTO 2/2014

Jste-li předplatitel časopisu Jóga Dnes, sledujte řádně své předplatné, zda-li vám vydání přišlo. 3 týdny pro řádné rozesílce již není možné reklamovat nedoručení. 

JÓGA DNES léto 2/2014 vychází 4.6.2014

Právě se v redakci Jóga Dnes rodí nové číslo, které budou mít předplatilé již 2.6. doma.

Letní JÓGA DNES vychází 2.6. 2014

Co všechno najdete v novém letním vydání časopisu JÓGA DNES? Například exklusivní rozhovor se světovou osobností prána flow jógy - Shivou Rea....

Registrace předplatitelů pro čerpání slev

Čerpejte slevu pro předplatitele Jóga Dnes! 30 % sleva na nákup jógových pomůcek v Energy Obchodě, slevy u společnosti Whirlpool a od 21.3. zdarma cvičení s Jóga Virtual.