Archív textů JD vydání 19. 06. 2017 PDF Tisk

Exkluzivní rozšířené letní vydání Jóga Dnes vychází již 26. 6. 2017!

132 stran letního čtení v novém vydání Jóga DNES pro vás vychází již před prázdninami, abyste si ho mohli přibalit na své letní dovolené! 

Exkluzivní rozšířené letní vydání Jóga Dnes vychází již 26. 6. 2017!

A máte se nač těšit: letní vydání JD bude mít celých 132 stran! Najdete v něm rozhovor s Robertem Vanem, připravujeme velké a žhavé téma: Jóga, sex a prána a obsáhlou letní jógově sportovní přílohu o józe jako doplňku k běhání, cyklistice, golfu, objevíme pro vás také jógu na jachtě, nebo se surfem...

Reportáž z New Yorku a naked jógy ukáže přirozenost a prožívání, terapeuticky se zaměříme na bederní páteř, v sekvenci letního ohně pookřeje každá buňka v těle, procestujete Marrákeš, dozvíte se o doplňcích stravy, inspirujete se množstvím „afrodiziákálních“ receptů, dotknete se své vnitřní duše.

Letošním létem vás zkrátka JD musí doprovázet! Předplatitelé mohou navíc čerpat inspiraci z množství jógových videí on-line v rámci Jóga Virtual.

Mějte svou Jóga Dnes na letní dovolenou včas. Objednejte si předplatné a před 26. 6. už na vás bude čekat časopis ve schránce.

 

-jd-

 

Objednat předplatné