Archív textů JD vydání 17. 12. 2017 PDF Tisk

Časopis JÓGA DNES vstupuje do své 11. sezóny s několika novinkami!

Jóga Dnes 2018 – to je nový formát, více stran, redesign, 2 nové speciály a Jóga Virtual v novém kabátě!

Časopis JÓGA DNES vstupuje do své 11. sezóny s několika novinkami!

Základna čtenářů lifestylově-jógového časopisu o životě, józe, filosofii, vztazích, cestování a také o zdravém životním stylu roste a my jsme za to opravdu vděční. Redakce časopisu ale nezahálí a proto jsme pro vás připravili na nový rok 2018 mnoho zajímavostí, které od lednového vydání čtenáři naleznou v časopisu, na webu, ale také i v on-line TV Jóga Virtual, kterou všichni předplatitelé Jóga Dnes mohou využívat zdarma.

Těšit se můžete na nový, větší formát, ve kterém fotky nabydou na své kráse,

přibyde 16 nových stran (celkem bude mít časopis 132 stran),

nová témata – vždy hlavní téma časopisu a pro dané období zaměřený JD plán s tipy pro stravu, jógu, pohyb, harmonii, vztahy i zábavu,

nový seriál vaříme s Jóga Dnes, kosmetika, mini blog, jógové příběhy,

rozhovory s českými i zahraničními instruktory jógy,

jógové trendy, ale i tradiční přístupy.

To vše naleznete v novém formátu časopisu Jóga Dnes. V dubnu a říjnu se můžete těšit na speciál Jóga Dnes, který se na jaře bude věnovat odlehčení, zdravé stravě a na podzim poodkryje tajemství reality života a tužeb, duchovních nauk a vědy, spiritualismus a materialismu.

Jóga Virtual mění svůj kabát od 1.2.2018

Pro diváky a praktikující doma jsme připravili v největší on-line jógovou TV – Jóga Virtual nové základní kurzy, vzdělávací programy a také standardní videa pro každý týden. Pro předplatitele Jóga Dnes zůstává stále bonus možnosti sledovat pravidelná videa jógové televize, kdy každý měsíc zveřejníme minimálně 3 nová videa. Nově jsme připravili rozšíření videí formou speciálních jógavirtual programů, které nabídnou například stahování videí pro offline používání, cvičení s novými on-line kurzy, nebo speciální jógové workshopy.

Pro předplatitele Jóga Dnes nabízíme „základní jogavirtual program“, ve kterém mohou čerpat 3-4 nová videa měsíčně + 2 on-line kurzy dle výběru.

Program „jogavirtual VIP“ nabídne stahování videí pro využití offline a neomezené množství videí.

Studenti základního vzdělávacího programu Instruktor jógy/Yoga Teacher budou moci v rámci „jogavirtual student program“ využít vzdělávacích on-line seminářů, workshopů a nebo absolvovat část hospitačních hodin v rámci on-line kurzů.

POZOR! V dubnu a říjnu vyjdou 2 nové speciály Jóga Dnes!!!

Novinek na on-line jógovém poli bude od roku 2018 mnoho, a tak se nechte překvapit, mějte své předplatné Jóga Dnes a čerpejte základní výhody předplatného, včetně pravidelných nových videí každý měsíc na www.jogavirtual.cz

 

-jd-

Objednat předplatné