BLESKOVĚ
Životní styl 12. 08. 2018 PDF Tisk

ŽIJTE JÓGU 2018/2019

Vydavatelství Power Yoga Akademie s.r.o. přichází 21. 9. s nabitým podzimním spektrem novinek v rámci projektu ŽIJTE JÓGU, autora Václava Krejčíka...

ŽIJTE JÓGU 2018/2019

Po úspěšném vydání knihy Václava Krejčíka Žijte jógu, která se blíží k 3. reedici, a současně i úspěšném stejnojmenném turné, které pokračuje i na podzim 2018, přichází autor s motivačními a praktickými průvodci pro cestu jógou.  

Diář ŽIJTE JÓGU 2019

Krásně zpracovaný diář, kam můžete zapisovat své povinnosti, zájmy a emoce, vás inspiruje citátem, nadchne fotkou a příběhem vede k zamyšlení. Můžete psát, kreslit, číst a … meditovat o svém cíli a cestě. Je to realita a současně vaše vize roku 2019 s tipy, jak z cesty být sám sebou, spokojený a radostný neuhnout, i když do cesty přijde překážka. Tu svou myslí bravurně zvládnete a cesta seberozvoje pokračuje.

2CD ŽIJTE JÓGU – Mindfulness

První CD je věnované knize Žijte jógu, novým audiokapitolám, poslechu a zamyšlení. Druhé CD je věnované jógové praxi – dechu a meditaci pro běžný život.

Plakát ŽIJTE JÓGU PLAN

S plakátkem A3, vloženém do CD, anebo volně prodejném, můžete cvičit jógu. Stačí ho jen rozložit, položit na podložku a jednu pozici za druhou nechat rozvíjet v rytmu dechu, dle svých schopností a možností.

„Žijte jógu je reflexe cesty 15 let, před kterými jsem otevřel své první jógové Energy Studio, současně vydal‚velkou modrou‘ knihu a VHS Powerjóga. Začal jsem energii powerjógy šířit a ona se usadila tak hluboko, že stále přetrvává a láká nové a nové lidi k józe. Přívlastek u slova jóga již není tak podstatný, ale powerjóga je stále mou nejlepší kamarádkou, a tak se jí věnuji dál.

Přál jsem si otevřít oči, dýchat bez omezení a praktikovat jógu … jak já chci a cítím. Žijte jógu je zdroj energie, který jsem přenesl v mé knize plné emocí, radosti a volnosti. A tak když jsem jel autem na dovolenou a otevřel PC, viděl jsem text Teď a tady, který vznikl v zatmění mysli momentem přítomnosti… a mně se moc líbil. Bleskla mi v mysli idea krásy fotky, příběhů a textů k inspiraci a během měsíce jsem vše spojil dohromady, psal a psal, škrtal a škrtal, tvořil, vztekal se, a pak i dojetím ukápla slza. A zrodil se diář Žijte jógu 2019. Před zmíněnou cestou jsem již měl roztočené CD. Vy jste mě inspirovali k natočení některých částí knihy Žijte jógu na CD. A tak jsem kapitoly recykloval a některé natočil. Přidal jsem mnoho nových, podnětných a aktuálních, které celek dvou CD dotvořily. A jelikož jsem v Energy Studiu potkal ženu, která se mě ptala na plakátek jógových pozic, aby nemusela listovat stránku po stránce knihou, vložil jsem plakátek i do CD.

Vše přichází, jak přichází. Opět plán nebyl. Nebyl jsem stresovaný termínem a povinností, ale to nadšení, inspirace a radost, kterou při tvorbě cítím, byla tak silná, že mi trvalo pouze měsíc vše udělat. Samozřejmě, že ne sám. Jsme tým, a tak děkuji grafičce opět za úžasnou práci, korektorkám, nahrávacímu studiu a celému týmu.

Ve chvíli, kdy inspirace přichází (auto, letadlo, hory, les), pokládám prsty na klávesnici svého telefonu, zapínám diktafon a píšu poznámky. Vše nechám uležet a pak jdu dál. Vize každého z nás je to nejsilnější. Nemít strach přiznat si, kým jsme, je silou pro lásku a odpuštění, a tak i má poslední kapitola diáře je věnovaná synovi mé kamarádky, která ho miluje. Ve chvíli přijmutí sebe sama takovým, jaký člověk je, přichází vnitřní osvobození, a to je podstata celkové svobody. Je-li opravdu zevnitř slyšený hlas vyslyšen, nastává základní předpoklad pro milování sebe sama,“ dodává autor, Václav Krejčík.

 

Veškeré novinky ŽIJTE JÓGU naleznete na www.jogamarket.cz a v síti obchodů KOSMAS. V tuto chvíli začal předprodej titulů Žijte jógu.

 

Objednat předplatné