Yoga Challenge 12. 03. 2017 PDF Tisk

Yoga Spring Challenge, aneb první jógová výzva JÓGA DNES!

Velká jarní YOGA SPRING CHALLENGE pomůže probudit jarního jógového ducha, chuť se hýbat, být kreativní a aktivní!

Yoga Spring Challenge, aneb první jógová výzva JÓGA DNES!

Časopis JÓGA DNES vyhlašuje svou první jógovou výzvu ve spolupráci s instruktorem jógy Václavem Krejčíkem. Sdílejte s námi sílu momentu v jógových pozicích, bavte se a vyhrajte za svou snahu, rituálnost a řád krásné ceny od JÓGA MARKETU - podložky, kvádry, tašky Löle, od Reeboku batohy a od Weledy koupelové sady olejů. Bavte se a vyhrajte s námi.

Začínáme 1.4.! Každý den najdete na Instagramu jogadnes a vaclavkrejcik jednu z pozic jógové výzvy. Připojte se k nám, vyfoťte se v ní také a sdílejte své fotografie na svých profilech s hashtagem #joganapohodu a označením @jogadnes.

Výzva potrvá 21 dní a mohou se do ní zapojit všichni milovníci jógy z České a Slovenské republiky, kteří mají zájem protáhnout své tělo a inspirovat ostatní. Porota následně vybere 9 výherců, kteří splnili celou výzvu (21 fotek ásan) a odmění je krásnými cenami od partnerů akce: Jóga Market, Reebok a Weleda. Nafocené pozice by měly být pohodové a vámi ztvárněné. Nejedná se o dokonalost, ale procítění tak, jak je to možné.

Sledujte průběžně Instagram jogadnes a mějte potřebné informace pro super jízdu jógovými ásanami v rámci Yoga Spring Challenge, aneb první jógové výzvy JÓGA DNES.

 

-jd-

Objednat předplatné