Yoga Spring Challenge, aneb první jógová výzva JÓGA DNES!

12. 03. 2017


Velká jarní YOGA SPRING CHALLENGE pomůže probudit jarního jógového ducha, chuť se hýbat, být kreativní a aktivní!

Časopis JÓGA DNES vyhlašuje svou první jógovou výzvu ve spolupráci s instruktorem jógy Václavem Krejčíkem. Sdílejte s námi sílu momentu v jógových pozicích, bavte se a vyhrajte za svou snahu, rituálnost a řád krásné ceny od JÓGA MARKETU - podložky, kvádry, tašky Löle, od Reeboku batohy a od Weledy koupelové sady olejů. Bavte se a vyhrajte s námi.

Začínáme 1.4.! Každý den najdete na Instagramu jogadnes a vaclavkrejcik jednu z pozic jógové výzvy. Připojte se k nám, vyfoťte se v ní také a sdílejte své fotografie na svých profilech s hashtagem #joganapohodu a označením @jogadnes.

Výzva potrvá 21 dní a mohou se do ní zapojit všichni milovníci jógy z České a Slovenské republiky, kteří mají zájem protáhnout své tělo a inspirovat ostatní. Porota následně vybere 9 výherců, kteří splnili celou výzvu (21 fotek ásan) a odmění je krásnými cenami od partnerů akce: Jóga Market, Reebok a Weleda. Nafocené pozice by měly být pohodové a vámi ztvárněné. Nejedná se o dokonalost, ale procítění tak, jak je to možné.

Sledujte průběžně Instagram jogadnes a mějte potřebné informace pro super jízdu jógovými ásanami v rámci Yoga Spring Challenge, aneb první jógové výzvy JÓGA DNES.

 

-jd-


Jóga Dnes Konference
Energy Studio jd
JógaMarket