BLESKOVĚ
Yoga Challenge 19. 09. 2017 PDF Tisk

Yoga Fall Challenge od 25. 9.

Rádi soutěžíte? Rádi si hrajete a bavíte se? Máte rádi jógu? Zúčastněte se, a třeba i soutěžte s časopisem Jóga Dnes v druhé české a slovenské jógové výzvě. 21 jógových dnů ohebnosti, síly, ladnosti, nápaditosti a jógové pohody. To bude podzimní yoga challenge s hashtagem #joganapohodu.

Yoga Fall Challenge od 25. 9.

Od 25. 9. každý den můžete s našimi instruktory jógy sdílet nápadité fotky s jógovou pozicí, dle předlohy na instagramu jogadnes. Vyjádřete jógový podzim prostředím a svou invencí. Nejde o dokonalost, jde o jógu a pohodu, a proto si zapamatujte hashtag #joganapohodu a u každé fotky ho nezapomeňte zmínit.

Inspirovat a podporovat vás budou Václav Krejčík a Zuzana Klingrová společně s Katkou Burešovou, Tomášem Strnadem, Katkou Bílkovou, Adrikou Seidlerovou, Denisou Schubertovou, Šárkou Polákovou a Marianem Divilkem.

Soutěžit můžete v těchto kategoriích:

  • Jednotlivci
  • Týmy (označení kategorie #teamfallchallenge, od 4 do 6 osob, vždy všichni na jedné fotce ve stejné pozici)
  • Domácí mazlíčci (označení kategorie #jogasmazlickem, páníček a domácí mazlíček spolu v jógové ásaně dle výběru každou neděli)

Vyhrát můžete krásné ceny od partnerů Yoga Fall Challenge:

Jóga Market

Prana - Rockpoint

Resort Svatá Kateřina

Reebok

BioBachovky

Weleda

KOMBE

OneYoga

 

Zařiďte si svůj účet na Instagramu pokud nemáte. Ve středu 20.9. vám představíme na Instragramu jogadnes pozice, které budou náplní Yoga Fall Challenge. A čekají na vás opravdu krásné ceny…těšíme na společně strávený čas.

Týden po ukončení yoga fall challenge vyhlásíme výsledky o 10 krásných cen. Ještě týden po challenge můžete dofotit fotky a nasdílet. 

 

-jd-

Objednat předplatné