Spolupracujeme 04. 05. 2017 PDF Tisk

Specializované studium výživového poradenství

Na podzim proběhne již druhý ročník kurzu, který vás naučí o výživě vše, co potřebujete, abyste si dokázali vytvořit vlastní názor.

Specializované studium výživového poradenství

Specializované studium výživového poradenství je kurz pořádaný Power Yoga akademií. Tento kurz nabízí unikátní teoretickou základnu vědomostí z oblasti medicíny, biochemie a odborného pojetí výživy tak, abyste po absolvování celého programu problematice opravdu rozuměli. Cílem kurzu je vám poskytnout co nejpestřejší základnu znalostí a udělat z vás takové osobnosti, které si sami dokáží udělat názor. Na základě nabitých odborných znalostí pak budete schopni racionálně radit a následně tím i pomáhat jak sobě, tak svým potenciálním klientům.

Součástí celého kurzu je i praktická část, která se prolíná jak do prezenčního tak do distančního studia. Naší snahou bude vás navést ke správným a kvalitním výsledkům, jejich realizace však bude postavena na vašich dovednostech a znalostech. I chybami se člověk učí.

Limitovaný počet studentů na kurzu umožňuje velmi individuální přístup ke každému z nich. V případě potřeby je v průběhu celého kurzu možné si domluvit individuální osobní konzultace a dle potřeby danou látku či úkol společně probrat. Tímto chceme dokázat, že nám opravdu primárně záleží na tom, aby studenti po absolvování kurzu problematice opravdu rozuměli. Na rozdíl od jiných kurzů, které trvají týden či dokonce pár dní, zde bude kladen důraz na přípravu i mimo prezenční dny - studenti tak nebudou chodit jen znalosti poslouchat, budou se také aktivně podílet na jejich aplikaci a použití v praxi. Doba studia a čas na vstřebání informací tak ve finále tvoří bez mála 3 měsíce.

Distanční část kurzu probíhá v pěti víkendech od 16.9.2017 do 10.12.2017 a je doplněn o hostování předních odborníků v oblasti výživy.

Garantem kurzu a také hlavním lektorem je biochemička a odbornice na výživu Michaela Bebová.

Veškeré potřebné informace o kurzu a přihlášky najdete na webových stránkách Power Yoga Akademie.

 

www.poweryoga.cz

shutterstock_411563785
výživové poradenství podzim 2017