Spolupracujeme 27. 03. 2017 PDF Tisk

Přivítejte jaro s březovou péčí od Weledy!

Značka přírodní a BIO kosmetiky Weleda představuje novou kampaň k březové péči. Její tváří je herečka Ivana Jirešová. Speciální řada přípravků napomáhá očistě organismu i vyhlazení celulitidy.

Přivítejte jaro s březovou péčí od Weledy!

Jarní detoxikace s BIO Březovou šťávou

S blížícím se jarem nastává období, kdy je třeba věnovat péči nejen pokožce těla, ale i očistě organismu, po zimě zaneseného škodlivými látkami. Ideální dobou pro jarní detox je právě měsíc březen. K tomuto účelu výborně poslouží BIO Březová šťáva, podporující vylučování toxinů. Šťávu Weleda získává z extraktu ze sušených mladých březových lístků z jižních Čech, čímž se odlišuje od konkurenčních přípravků, které se vyrábějí z mízy stromů. Éterické oleje z březových lístků aktivují látkovou výměnu v pokožce a podporují vylučování škodlivin. Detoxikace tak napomáhá odplavovat škodlivé látky z těla a zároveň i zlepšovat vzhled pokožky.

Příznivé účinky březové péče na celulitidu

Častým problémem, s kterým se potýkají zejména ženy, je celulitida. Zatímco březová šťáva působí na zmírnění jejího stavu zevnitř, Březový sprchový peeling společně s Březovým olejem účinně pomáhají vyhlazení nevzhledných ďolíčků zevně. Největšího efektu lze dosáhnout díky kombinaci těchto tří přípravků společně s pravidelnou masáží problematických partií. Kromě pevnější a vyhlazenější pokožky bude odměnou i více energie díky očistě organismu a lepší pocit ze sebe sama.

Kampaň s Ivanou Jirešovou

K březové péči Weleda připravila kampaň, jejíž hlavní tváří je herečka Ivana Jirešová. Právě ta si březové přípravky oblíbila pro jejich povzbudivé účinky. „Olej a peelingový sprchový krém z březové řady patří mezi mé nejoblíbenější už kvůli tomu, že mě vždy úžasně povzbudí! Bříza je odedávna pokládaná za strom ochrany, životní energie, štěstí a lásky! Kombinací peelingu a vnitřního užití březové šťávy, nejen, že ulevíte kloubům, ale také dáte tukovým buňkám jasně najevo, že není třeba se ve Vašem těle zabydlovat.“

Březové listy v BIO kvalitě z jižních Čech

Weleda potřebuje každý rok zhruba 220 tun čerstvých BIO březových listů, ze kterých po uschnutí zbude 55 tun sušených listů, ze kterých lze vyrábět extrakt. Tato čísla jsou ještě působivější vzhledem k tomu, že sběrači z každého stromu utrhnou jen určité množství listů, aby rostlinu chránili.

Sběr v jižních Čechách koordinuje Leonard Taraba. Přibližně 200 sběračů pracuje od poloviny května do konce července. V této době břízy procházejí nejintenzivnější fází rozvoje a obsahují nejvíce účinných látek.

Weleda v loňském roce podpořila projekt Leonarda Taraby charitativním během. Na podporu sběru březového listí vybrala půl milionu Kč.

 

BIO Březová šťáva 200 ml

Napomáhá organismu při vylučování škodlivých látek

Pravidelné užívání této šťávy lze přirovnat k oživující zdravotní kúře, a to díky působení březových lístků šetrně sbíraných z ekologicky pěstovaných stromů. DMOC je stanovena na 299 Kč.

 

olej

 

Březový olej na celulitidu 100 ml, 200 ml

Předchází vzniku celulitidy, zlepšuje stav pokožky postižené celulitidou.

Březový olej na celulitidu Weleda využívá procesů intenzivní látkové výměny v mladém březovém listí. V jemných lístcích vznikají na jaře cenné éterické oleje a účinné látky, které podporují vylučování škodlivin. DMOC 100 ml balení je stanovena na 469 Kč.

 

Untitled

 

Březový sprchový peeling 150 ml

Vyhlazuje a regeneruje pokožku celého těla

Obzvlášť jemný Březový peeling vyhlazuje a regeneruje vaši pokožku. Voskové perly z karnaubského a včelího vosku šetrně odstraňují odumřelé buňky, zatímco vitální buňky jsou chráněné. DMOC je stanovena na 209 Kč.

 

peeling

 

 

foto: archiv Weleda