Spolupracujeme 14. 09. 2017 PDF Tisk

Oblečení na hot jógu Dragonfly

Správné oblečení na jógu je velmi důležité hned z několika důvodů. Rozhoduje o tom, jak se nám bude cvičit, může naši praxi posunout o stupeň výš, a když se v něm budeme cítit dobře, bude nás motivovat k pravidelnému cvičení...

Oblečení na hot jógu Dragonfly

Při józe se cvičí často hlavou dolů, takže ideální je nosit legíny a přiléhavý top. Nikdo nechce, aby mu překáželo triko při pohybu. Na hodině hot nebo bikram jógy se navíc cvičí v extrémních podmínkách, takže je důležité, abychom se v oblečení cítili dobře. Souprava podprsenky a legín nebo kraťas by nám měla dobře sedět a měla by být vyrobena z kvalitního materiálu, aby odváděla pot, kterému se v horké místnosti nevyhneme. To všechno, a ještě mnohem víc, splňuje kolekce jógového oblečení Dragonfly, které jsme měli možnost vyzkoušet.

Legíny na hot jógu 

Spousta lidí si myslí, že na hot nebo bikram jógu je dobré cvičit v co nejmenších šortkách, opak je ale pravdou. Zpocené nohy při asánách příliš kloužou. Lepší jsou tedy dlouhé nebo tříčtvrteční legíny, které jsou dostatečně pružné a prodyšné. My jsme vyzkoušeli leginy na yogu Adriana. Adriana se jmenují podle Adriany Sklenaříkové proto, že krásně prodlužují nohy. Díky zvýšenému pasu se nikde nezařezávají a schovají podle potřeby bříško. Navíc jsou vyrobeny z kvalitní rychleschnoucí Lycry, která dobře odvádí pot. Nemusíte se tak bát, že by vám to při cvičení klouzalo. Díky technologii Perfect-fit látka dokonale přilne k tělu a je tak pružná, jak potřebujete. I po několika vypráních pořád drží svůj tvar. Legíny tak budou jako vaše druhá kůže! Pokud dáváte přednost tříčtvrtečnímu střihu, vyzkoušejte určitě legíny Naomi. Nemají žádné švy ani gumy navíc, takže jsou velmi pohodlné a lichotivé.

Sportovní podprsenka na hot jógu

Ideální je přiléhavý top nebo podprsenka z funkčního materiálu. Bavlna příliš absorbuje a neodvádí pot. Sportovní podprsenka Nicole je antibakteriální, takže se nemusíte bát nepříjemného zápachu a rychle schne. Přední dvojitý díl poskytuje maximální oporu i většímu poprsí. Nehrozí tak nehoda ani v asánách hlavou dolů. Díky skvělé opoře a elegantnímu designu s překříženými popruhy na zádech budete chtít podprsenku nosit i mimo studio ve volném čase! U tohoto modelu podprsenky si můžete si vybrat z mnoha barevných provedení. Podprsenka na jógu Lisette se nám také velmi osvědčila. Má pohodlný střih se zapínáním okolo krku, odhalenými rameny a širokou gumou okolo hrudníku, která umožňuje i dynamický trénink. Stejně jako Nicole má dvojitý přední díl pro dostatečnou oporu.

Oblečení Dragonfly splňuje vysoké nároky na kvalitu, které požadují sporty jako hot jóga nebo pole dance. Investice se do něj opravdu vyplatí. Legíny i podprsenky mají rozmanitý design i barevné provedení, ze kterých si vybere opravdu každý. Navíc se dá na e-shopu objednávat oblečení do celého světa!

 

zdroj fotek: archiv společnosti Dragonfly

Objednat předplatné