Spolupracujeme 30. 05. 2017 PDF Tisk

Nové dětské sprchové krémy a šampony WELEDA 2 v 1

Značka přírodní a BIO kosmetiky Weleda uvádí na trh sprchové krémy a šampony
2 v 1 určené pro děti od 3 let. Jsou šetrné nejen k dětské pokožce, ale také k očím. Praktické balení o obsahu 150 ml zdobí hravá vodní zvířátka: delfín, hroch a tuleň.

Nové dětské sprchové krémy a šampony WELEDA 2 v 1

Nové sprchové krémy a šampony 2 v 1 jsou vyvinuté speciálně pro potřeby dětí – od vůně, přes obal až po recepturu přípravku. Díky jemné pěně, hravému obalu a příjemné vůni přináší novou zábavu při koupání.

Nové sprchové krémy a šampony jsme vyvinuli ve spolupráci s rodiči a dětmi a jejich složení uzpůsobili specifickým potřebám dětské pokožky. Složení z přírodních surovin s BIO sezamovým olejem vyživuje pokožku a zachovává její vlhkost v přirozené rovnováze,“ říká odborná kosmetická poradkyně značky Weleda, Michaela Kolková.

Produkty nejsou zaměřené podle pohlaví dítěte. „My ve Weledě věříme, že děti nemají být posuzovány jen podle pohlaví. Chceme jim umožnit volbu produktu podle jejich vlastní individuality. Proto nejsou naše přípravky určeny zvlášť pro dívky a chlapce – jsou prostě přizpůsobeny dětem,“ říká marketingová manažerka Weledy, Petra Rejtharová.

Nové sprchové krémy a šampony 2 v 1 od Weledy: mytí od hlavy až k patě ve 3 hravých vůních

2 v 1 sprchový krém a šampon Sladká vanilka okouzlí příjemně hřejivou vůni vanilky a mandarinky, která si děti podmaní aurou tepla a pozitivní energie.

2 v 1 sprchový krém a šampon Veselá limetka skýtá osvěžení plné pozitivní energie díky esenciálním olejům z limetky a citronu.

2 v 1 sprchový krém a šampon Šťastný pomeranč si podmaní smysly příjemnou vůní plnou života a radosti, v níž se mísí svěžest pomeranče s hřejivými tóny vanilky.

Weleda novými produkty navazuje na svou úspěšnou Měsíčkovou kojeneckou a dětskou péči. Zajímavostí je, že na vizuálech k přípravkům 2 v 1 se objevuje Stella, děvčátko, které je tváří Měsíčkové péče pro kojence a děti.

Složení neobsahuje syntetické konzervanty, barviva, parfemace ani látky na bázi minerálních olejů. Vysokou kvalitu přípravků zaručuje certifikát NATRUE. Vzhledem k čistě rostlinnému složení jsou vhodné i pro vegany.

Do prodeje budou uvedeny v rámci Mezinárodního dne dětí 1. června 2017. Doporučená maloobchodní cena je stanovena na 169 Kč.

 

www.weleda.cz

foto: archiv společnosti